1. 1.
  Enterasan bir hamle. Neden hep seçim zamanı bro? Geçen referandum öncesi bunun goygoyunu öyle bir yaptılar ki millet 3.dünya savaşı çıkıyor lan diye triplere girdiydi?

  Yurdun akıl sağlığı pek gelişmemiş milliyetçi canlılarını kandırmak ve ikna etmek için güzel bir yöntem değil mi? Türkiyenin ucuzluğu lesotho yu bile kıskandırıyor!
  5 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  Yarra yedik ya... yine birsürü perdeye sarılı az beyinli her açılışta en ön sırada boy göstericek.
  2 ... flat head
 3. 3.
  seçim yatırımı olarak tek başına yeterli olmaz.

  akit, sabah, a haber vs. başlar yakında manşetten vermeye;

  nisanda yerli otomobil yollarda.

  bir bilemedin iki haftaya yerli savaş uçağı göklerde.
  3 ... lucius vorenuss
 4. 4.
  Benim anlamadigim teror orgutune yapilan bu hareketlerin zamanina yada neden yapildigina neden takiliyorsunuz sonucta ulkeme zarar veren binlerce sehit vermemize neden olan pkk yı vurmuyorlar mi? Bu hazimsizlik neden diye sorarlar
  1 -4 ... yapma bea
 5. 5.
  aptal yerine konmak sizin aksinize bazı insanların ağırına gidiyor.
  1 ... lucius vorenuss
 6. 6.
  Neden zamanını ve neden yapıldığını sorgulamayalım? Biz vatandaş değil miyiz? Tabiki sorgulayacak ve hesap soracağız!

  Terör örgütüne operasyon yapılmıyor iktidar sallanan koltuğuna değnek arıyor bunun en büyük kozu bu ucuz milliyetçilik!

  iktidar suriye iç savaşını desteklerken pkk nın suriye kuzeyinde aktif olacağını bu bölgede hareket edeceğini bilmiyor muydu? Sokakta seksek oynayan çocuk bile haberdardı bundan. Peki o zaman neden suriye iç savaşını destekledi? Peşmerge nin suriye ye türkiye üzerinden geçişini hatırlayın bakalım pkk suriye nin kuzey ırak sınırını peşmergeye kapamışken peşmerge yi buradan geçiren kimdi? Akp iktidarı.

  Sorun kürdistan mı?

  Sorun kürdistan ise pkk nın kürdistanı kaka ancak barzani kürdistanı cici mi? Kırmızı cizginiz pembe mi? Yoksa siz bukalemun falan mısınız?

  Boş konuşmayın ve gerçekleri susturmak için çabalamayin biraz düşünün. Biraz.
  4 ... kurtcebe noyan
 7. 7.
  pkk/ pyd gibi vurkaç taktikleriyle savaşan, kışın saklanıp yazın vuran teröristlere kış günü operasyon şovu. bir defa taktik stratejik bakımdan yanlış zamanlama. gerçi kimin umrunda? bir kaza olsa, araştırma önergesi yine cumhur ittifakı denen şer koalisyonunca reddedilecek. akp ve mhp'li tosuncuklar zaten bedellilerini bitirmiş evlerine dönmüş olacaklar.
  1 ... o halde umabilir miyim
 8. 8.
  Akıllara hemen o meşhur türküyü getirir...

  Münbiçi dolaşta gel dilo dilo yaylalar.
  11 ... kurtcebe noyan
 9. 9.
  usa çekilirse girersin, usa çekilmezse giremezsin. tüm stratejiler usa' nın atacağı adımlara bağlı. kendi sınırımız ve güvenliğimiz için dünyanın öbür ucundan gelen işgalcilerden izin alıyoruz.
  5 -1 ... zeki muren in got fircasi
 10. 10.
  şimdi bu aslan parçası orada amerikan ordusu varken operasyon yapacakmış, millete müjde gibi veriyormuş, yalaka medyasında yazdırıyormuş.

  he canım benim, he.
  5 -1 ... high voltage