1. 1.
  arkadaş bu ne bunaltıdır ya?

  ulan yeter yeter sizin seloyu, hedepeyi pekekeyi parlatma çabalarınız. sözlükte, sosyal medyada, sokakta bir sürü tip bu çabanın içinde. bir de karşıt bir şey dediğinizde ne akepeliliğiniz kalıyor ne faşistliğiniz.

  en çok da "taam abi, biz de biliyorus pekekeyle ilişkisini ama tayyipten kurtulmamız için bunu yapmamız şart yanee, tıammıaa" diye konuşan hayatı boyunca adam yerine konmadığını yakınen bildiğim modeller çok sıkıyor artık.

  herifi ortaokulda, lisede hatta fakültede kimse sklemezdi, iş hayatında vasat ötesi, bir kızın elini dahi tutmamış ama sorsan vatan kurtarıyor pekekeyle pezevenk. bu tip örnek, genelleme yapacak kadar çok hatta.

  bir de bu heriflerin her gün bir tanesi arayıp telefonda da hedepe goygoyu yapıyorlar. lan olm bsgt elinden çay bile içilmez, öyle mendebur adamsın, sana mı kaldı! hayır, yanlış anlaşılmasın, aynı adam telefonda babama oy istese vermem. o derece tipler bunlar.

  hakkaten bi susun yetersizler. sizin sokma aklınızla iş yapmaya kalkılır mı? hem düşünün, bu parti aklanmak ve parlatılmak için size bile muhtaçsa, wayki de way way.
  ... 0game