1. 1.
  chp'li ekrem imamoğlu'nun istanbul büyükşehir belediye başkanı seçilmesinin doğal sonucu. ismail saymaz'ın demesiyle istanbul'un en büyük işvereni yani kaynağa sahip şirketi büyükşehir belediyesi. buradan erdoğan ailesi ve akp ile ilgili cemaat ve vakıflara milyonlarca lira söğüşleniyordu. şimdi durum bu pislik yuvaları için dramatik biçimde değişti. son günlerdeki oy sayma geyiğinin nedenlerinden biri bu. bırakamıyorlar. yoksa sonsuza kadar saysalar, aradaki 18 bin oyun değişmeyeceğinin farkındalar.

  konuyla ilgili bazı tespitler.

  https://youtu.be/F1u1Y3Hli3g
  https://youtu.be/NIglwgk3i2M
  https://youtu.be/w0d8yhbxxlc
  https://youtu.be/VV-Kheo59_g
  8 -1 ... kali ma shakti de
 2. 2.
  allahın emridir.
  oruç farzdır.
  7 ... strawberry blonde
 3. 3.
  türkiye ve laik cumhuriyet düşmanı köpeklerin asıl sıkıntısı. fetö belasına rağmen akıllanmayan mallar bunu çoktan haketmişlerdi.
  4 ... kali ma shakti de
 4. 4.
  Devlet kime kaynak aktarmak isterse illa ki bir yol bulur. Belediye başkanı olarak bakarsak bu tip kaynak aktarımları nedeniyle ilerleyen günlerde çok gürültü kopacak.

  Adam diyor ki hak yemedim hakkımı yedirmem. Bunu diyen adam bütün istanbula ait geliri 3-5 vakfa yedirmez.
  3 ... ali candan
 5. 5.
  Evet laiklik elden gidiyah şimdi laik CHP ye bakalım bence manasız kalan Chp

  seçimin ardından cemaatlerin mamasız kalmaları
  1 -3 ... isminiunutanadam
 6. 6.
  Abdurrahman Dilipak un sütten çıkmış ak kaşık olan chp ile ilgili yazısına bakalım mana işiyle kimler meşgulmüş...

  Demokrasi yanlışlardan birini seçme özgürlüğü değildir!

  O okurum diyor ki, imamoğlu da CHP’li, Mansur Yavaş da. ikisini kıyaslarsanız, Yavaş’ın eli öpülür.

  Ben bunları niye yazıyorum? Herkes ayağını denk alsın diye. Bazı gerçekler bilinsin, birileri de bilindiğini bilsinler diye. Her partide bu yamyamlardan var ve bunlar farklı sloganlar söyleseler de aslında zihniyet ikizidirler.

  eylikdüzü’nden bir okurum aradı; “Burada bir sürü işadamı var. Çoğunun belediye ile akçalı işleri var. imamoğlu’nun bunlardan haberi olmaması mümkün mü? Eğer Beylikdüzü’nün yiyicileri, Büyükşehir’e gidecek olursa orada da onu rahat bırakmazlar” diyor.

  Ben, adı “imamoğlu” olunca, hele bir de Kur’an-ı Kerim okuyunca dini hassasiyetinin daha yüksek olduğunu düşünmüştüm. O okurun dediğine göre, gerçek öyle değilmiş..

  Her yerde dürüst insanlar var. Okurum yazılarımı internetten okuyor. Aslında AK Parti’ye yakın biri de değil sanırım. “Beylikdüzü’nün yeni belediye başkanı da imamoğlu ile aynı ekipten, onun Beylikdüzü’ndeki emanetçisi” diyor.

  işin kötü yanı ne biliyor musunuz. ilgezdi’den niçin hesap sorulamıyor. Çünkü bu konuda bir “dehşet dengesi” oluştu. “Söylersen söylerim” noktasında. Sonuçta birbirlerine dişleri geçmiyor.

  Dahası bunlar işi bir adım daha ileri götürdüler, belediye meclisindeki farklı partilerden kişiler, perde arkasında el sıkışıyorlar. O “vurgun”u paylaşıyorlar. işin ucu Ankara’da birilerine gidiyor, halkevlerine, cemevlerine, camiye de..

  https://www.yeniakit.com....rlugu-degildir-28044.html
  -3 ... isminiunutanadam
 7. 7.
  bade verelim abime.
  1 -1 ... ibni maymun
 8. 8.
  ööfff sıktı artık..

  tarih dedin mi rıza nur, mısır koçanı, mıstaa armaan..

  onun dışında apdıraaman dilipek cart curt..

  kimin yazısıyla kimi ikna etmeye çalışıyorsun bre mal sen?
  4 -2 ... artificialhuman
 9. 9.
  milletin sırtından geçinen cemaat tarikat pisliklerinin en azından istanbul'dan temizleneceklerine delalet eder. eskisi gibi kenar mahallelerde şam tatlısı ve namaz hocası satarlar artık.
  2 ... kali ma shakti de
 10. 10.
  fetö artığı çomarların zoruna giden bi olay.
  4 ... diskapininmandali