1. 1.
  (bkz: melih gökçek)

  şuanda bilen bilir ayaş yolunda olan şeker fabrikası nın olduğu yola yeni bir köprü, yol yapılmaktadır. yol kapatılmış ve başka bir yoldan ulaşım sağlanmaktadır. bu da sabah ve akşamları yaklaşık +30 dakika demektir. yaklaşık 2-3 sene önce 3-4 km ilerisinde bulunan optimum alışveriş merkezi nin önü yapılırken neden yapılmadı şuanda yapılan köprü? o zaman da yol kapatılmıştı ve böyle rezillikler çekiliyordu. melih gökçek dua etsin murat karayalçın a. çoğu murat karayalçın gelmesin diye melih gökçek e verdi oyunu.

  edit: ne eksiliyorsun kardeşim? yalan mı söylüyoruz melih gökçek işte. hiç mi otobüse binmiyorsun, araba kullanmıyorsun her yere uçakla,helikopterle gidiyorsun?
  1 -1 ... buadamneyinnessi
 2. 2.
  her seçimde de seçilir.
  ... imkansizligin kekremsi tadi
 3. 3.
  Melih Gökçekten başkası değildir.
  Yolları nakış gibi işledik diye övünürler. *
  -1 ... citlembikk
 4. 4.
  vakti zamanında alman mühendislerin türk meslektaşlarına otoyol yapmayı öğretmesinin arifesinde,türk mühendislerinin efsane buluşu "yollara yama yapmayı" almanlara hediye etmesinden daha sonra olmuş mikro çakallık.
  1 ... tk7100
 5. 5.
  yol yapmakla övünen iktidarın belediye başkanıdır. yapana kadar milletin ağzına sıçarlar yol bittikten sonra billboardlara resimlerini asarlar.

  edit: sözlükte belediye başkanı var beyler dağılın sığınaklara!
  1 -1 ... hobalele