1. 1.
  seçim ilk bittiğinde ekrem bey ile binali bey arasındaki fark 20.000 lerdeydi,
  bugün nihai fark 13.000 ler ile son buldu.
  nasıl eridi aradaki fark.
  1 -8 ... fismacunu
 2. 2.
  Nasıl erimekse bu hala 2. Louis stadını dolduracak kadar fark var arada.
  8 -3 ... flat head
 3. 3.
  lan 73 milyor kere saydınız kapanmıyor işte fark ka pan mı yor.

  ağlamayın lan artık verin şu mazbatayı.
  2 -1 ... serdarsl06
 4. 4.
  seçimdeki farkın 20 den 13 000 düşmesi
  12 -1 ... gezdimgordumyenildim
 5. 5.
  bu gerçekten çok ilginç.

  imamoğlu trollerinin ise bu durumu sümen altı etmeye çalışıp "nosol oromokso stod kodor fork vor orodo, koç koro soydonoz fork ko pon mo yor, voron mozbotoyo" şeklindeki söylemleri (laf ebeliği)daha da ilginç.

  sevgili troller, burada söz konusu edilmek istenen farkın kapanması veya açılması değil. sayın yıldırım'a verilen, aşağı yukarı 17 bin oy'un nasıl iç edildiği. ne gibi oyunlar, usulsüzlüklerle geçersiz sayıldığı.

  yani, dolaylı olarak çok büyük ve organize bir hırsızlığa imza atmış olmanız. bilmem anlatabildim mi? gerçi anlıyorsunuz, durumun oynanan oyunun, yapılan usulsüzlüklerin gayet net farkındasınız.

  ama işinize gelmiyor. yıllarca "hırsız var" martavalları ile avunurken asıl hırsızın kendiniz olduğunun farkına varmak dokunuyor. ama işin ucunda belediye başkanlığı var, gelsin de nasıl gelirse gelsin, değil mi?

  (bkz: chpnin seçim usulsüzlüklerinin gündem olmaması)
  1 -15 ... iyesta
 6. 6.
  ibişlere bak ibişlere

  O kadar demokrasi aşığısınız ya AKP'nin aldığı yerlere bakalım o oyların ne kadar hiç olduğunu görelim?

  Bunca zaman sürüsüyle götürmüşler şimdi oy calıyeolar diye geziyorlar.
  1 -2 ... keyf kahyasi
 7. 7.
  trafoya giren kedilere sayarsınız haykü.

  (bkz: sizce chp seçimlerde hile yaptı mı sorusu)
  2 -2 ... serdarsl06
 8. 8.
  imamıntrolleri atağa kalkmış. burada söz konusu geçersiz sayılan 17 bine yakın oy, yapılan usulsüzlükler olduğu halde. "okoponon oldoğo yorloro bokolom" diyerek konuyu çarpıtmaya kalkışıyorlar.

  çok büyük göt verensiniz bilader, çok! nasıl olur da bu durumu sorgulamazsınız inanın hayret ediyorum. "oylar sayılsın bizce bunda bir sakınca yok. biz zaten kazanacağız" diyebilecek yüreğiniz yok yani.

  hep bir ağızdan, "çaldıysak çaldık mazbata verin bize, mazbataaa" diyerek çamura yatıyorsunuz. yatacak yeriniz yok ulen, imamıntrolleri.
  1 -6 ... iyesta
 9. 9.
  Bak bak benim taklidimi yapıp ağzımı belertmiş bide gönülsüz ilişkinin olumsuz mahsulu.

  Be allahtan korkmaz kuldan utanmaz yaratık, 2017 referandumunda göz göre göre 2 milyon mühürsüz oy geçerli sayılırken, 2014 de ankarada iç işleri bakanı ysk ya gidip bir anda melih gökçek öne geçirilirken dilinizi yutmuştunuz şimdi mi dalga dümen düşmanı oldunuz?

  Farkın 20 binlerden 13 binlere inmesinin tek nedeni geçersiz “sayılabilecek” nitelikte oyların akp nin zorlaması ile geçerli sayılması ki ona rağmen 13 bin in altına inmiyor işte. Madem oylar iç edildi bu kadar eminsiniz neden maltepe de 3 kez durduruldu sayım sayenizde? Böyle laf kalabalığı yapana kadar kalıbınızın adamı olun, yenildiyseniz de delikanlı gibi çıkkn yenildik deyin.
  3 -2 ... flat head
 10. 10.
  gönüllü ilişkilerin olumlu mahsulu ağzını bozmuş yine. ben taklit yaptıysam sen yap gönüllü ilişkilerin olumlu mahsulü. hakaret etmek zorunda mısın?
  1 -1 ... iyesta