1. 1.
  Hdp'ye oy verirken kimsenin aklına 40. bin şehit gelmedi ve şehit annelerini düşünmedi. Derhaneden çıkıp eve giderken Belediye Otobüsene binen Serap'ı molotof atıp yakanlar unutuldu. Katledilen bebekler hiç akıllara gelmedi. Vatan için şehit olan Fırat çakıroğlu'nun davasının peşinden kimse gitmedi. Kurban eti dağıtırken vahşice şehit edilen Yasin börü unutuldu.

  Hani şehitler ölmez diyorduk ya, şimdi öldürdük. Şehit kanı akıtanları meclise soktuk. Bravo köpek kanı taşıyan piçler. Nasıl bir serefsiz kitlesiniz. Ecdatlarınız kadar olamadınız. Senin deden vatan için sarıkamış'ta, çanakkalede, ülkenin dört bir yanında şehit olsun. Evlatlarıda, katilleri meclise soksun. Hepinizi tebrik ediyorum. Ağır şerefsizsiniz. Cehennem şarabından için.

  Bu annenin gözyaşları boşa mı gitti. Şimdi bu annenin suratına nasıl bakıcaz.

  http://i.hizliresim.com/rQXvn7.jpg
  17 ... siyah beyaz 1903
 2. 2.
  Ulkenin bundan sonraki hali insani dusundurecek siyasi cikar sebebiyle yapilan bir yanlis varsa ortada eger chp oylari kaydirilmis ve bu yapilmissa diyecek tek kelime bile bulamiyorum.
  ... bananebe
 3. 3.
  Akp barajı indirmiş olsaydı, kimsenin oyu başka yere gitmeyecekti. Sonuçta halen hak ettiğinden fazla oy ve sandalye almış kaybeden bir parti ve CB (ki kendisi taraf olmuştur) ile karşı karşıyayız.
  %38 ile mecliste 300'den fazla sandalye elde etmeye alışmış bir parti için bedava sandalye kalmadı.
  ... modaikonu