1. 0.
  kazanan değişmediği için pek coşkulu olmaması normaldir.
  1 ... beradov
 2. 1.
  meydanlarda recep tayyip erdoğan yerine muhafazakar kemal lakaplı davutoğlu olunca pek zevki kalmamıştır.
  ... serdarortacbestesi
 3. 2.
  nerde o eski seçim otobüsleri hey gidi günler..
  ... yorgun tosbaa
 4. 3.
  Dünyanın hiçbir ülkesinde bir buçuk iki yılda bir götüm götüm sebeplerden seçim olmadığı için normaldir. Daha geçen Mart sandığa gittik; ondan önce yerel seçimler vardı; öncesinde anayasa referandumu şu bu.

  Bu seçimlere harcanan parayla kaç fabrika, kaç hastane kaç baraj kaç santral yapılırdı acaba?
  1 ... asuregibisurat
 5. 4.
  En üstteki adam yüzündendir. Seçimde kendi yok ama gündemden inmiyor, herkese laf yetiştiriyor. Muhattap olarak makamının karşılığı yok. YSK bir şey diyemiyor.
  Ayrıca ayarı olmadığı için kimse kendisi ile atışmaya girmek istemiyor. Köşesine çekilse, daha heyecanlı ve daha seviyeli hale gelecek her yerler.
  -1 ... modaikonu
 6. 5.
  çocukken belediye seçimleri bile heyecanlıydı. her gün seçim otobüsleri mahalleden geçer eşantiyon ürün dağıtıp poster falan verirlerdi. biz de çocuk olarak hepsini kapmaya çalışırdık. seçimden sonra belediye başkanı üstü açık arabayla halkı selamlardı. çok coşkuluydu. sonra akp geldi ne belediye bıraktı ne heyecan ne de çocukluk.hepimiz büyüdük.
  1 -1 ... asfaloth
 7. 6.
  her seçim sonrası yedikleri kazığın artık ağzından çıkması sonucunda hülooğ nidaları ile bağıramayan çoşkusunu gösteremeyen bir halk yüzündendir.

  ama merak etmeyin onlar akepe ye oylarını verir.

  kediler de yıl boyu girmedikleri trafoya girerler.
  -1 ... scorpioraptor
 8. 7.
  bir çok sebebi olmakla birlikte bir tanesinden bahsedeceğim durumdur. önceden her yere bayrak asmak serbestti. ama şimdi sadece seçim bürosu çevresine asılması bile etkiledi. önceden yukarıdan bakınca her sokakta bayraklar asılı olur boş sokak görünce partiler birbiriyle yarışıp sokağı kapmaya çalışırdı. viyadüklere köprülere dev bayraklar asılırdı. heyecan kalmayınca onun da bir önemi kalmadı tabi.
  ... asik suratli adam
 9. 8.
  Nerde o eski siyasetçiler.
  ... turanistan