bugün

bir tür açık artırma. biri çıktı 1500 dedi, öbürü 1800 ve tabi haydar baş durur mu 5000 lira!

seçmenden cevap

yok mu artıran oyu veriyorum veriyorum veeeeeerdim!
Muhalefetin asla yerine getirmediği vaadler. Şu kadar zam yapacağız bu kadar indirime gideceğiz. Bilmiyo ki olay ne, ne durumda, ne yapmalıyız. Tek söylenen para ile kandırma. Geldiklerinde yapacaklar mı ? Hayır çünkü bunun cevabını daha önce gördük. Ama akp hükümetinin büyük vaadlerine bakalım derim.
istanbul izmir arası otoyol ve 3 saate düşürmek.
3. havalimanı (ve diğer şehirler içinde havalimanı)
3.köprü
Trafiğe çözüm (bunu marmaray'da kanıtladılar çözüm getirebileceklerini)

Bunlar bi kaç akp seçim vaadi ve farkı anlıyorsunuz. Biri maaşa zam yapacağız diye boş boş konuşur, akp hayatı kolaylaştırmak için çoktan adımlarını atmıştır
sürekli maddiyat üzerinden dönen vaadlerdir. her parti devletin kasasına giren parayı halka şu ve/veya bu yollarla halka aktaracağını söylüyor. e be dingil vatandaş kardeşim. devletin kasasında ki para zaten senin benim cebimden vergi diye çıkan paralar. devlet o parayı sana 3 lira olarak dağıtıp 5 lira olarak geri toplayacak sen niye gaza geliyorsun ?

niye kimse manevi değerlere, vatan birliğine ve bütünlüğüne sahip çıkacağız. fırsatçıları, dolandırıcıları, goygoycuları, vatandaşın işlemini yapmak yerine solitare oynayan öğlene kadar gazete okuyup çay içen memurları cezalandıracağız demiyor ?

Önce vatan beyler! Lütfen !
chp nin seçim vaadleri kanalı var izlemenizi tavsiye ederim çok komik.
yıllardır eşşek-semer hikayesini dinleyen bir toplum olarak hala eşşek olmaya özeniyorsak semer vuranımız tabiki çok olur..
tağutluk koltuğuna oturmak için köleye para ile gelinir . çünkü zincirlerin sağlamlaşması gerekir.
geçmişte firavun piramid yapımında çalışanlara bira ile arpayı arttırmıştı .
ve çalışanları akdenize tatile gönderiyordu bu siyasiler firavundan dahi beter .
gelişmemiş ülkelerde insanlara umut enjekte etmeye yarayan palavralar yumağıdır. ülke gerçeklerine verilen reklam arasında yayınlanan klişe hülasalar. şaka maka bu seçim vaad maad de yok ha. sikmeseler bari.
güncel Önemli Başlıklar