bugün

(bkz: schuster istifa)
lucescu'yu o başarılarından sonra kovan yönetimin hiçbir başarı göstermeyen schusteR efendiye yol vermesidir. gerçi siken yaranır lafı doğru. seneye ne scuhster gider nede hagi. bu beşiktaşın el frenini indir, al boşa. kamyon gibi ezer geçer. böyle düşünüyordum sezon başı fenerbahçe'li olmama rağmen. ama bir schuster takımı bu hale getiriyormuş onu öğretmiştir bizlere. siktirolup gitsin efenim.
mağlubiyetlerin ve başarısızlıkların faturasının hep teknik direktöre çıkartılması durumudur. bu gibi başarısız sonuçlarda oyuncular, yönetim ve diğer faktörler gözardı edilmektedirler.en azından 2 yılda bir teknik direktör değiştiren bir takım olarak hata artık onlarda aranmamalıdır.
bjk camiası için en hayırlısıdır.
lakin sözleşmesi kaç yıllık? bjk kaç para tazminat öder bu durumda iyi düşünülmesi gerektir.
ha tazminattan korkup bu adamı gönderemezsen de seneye de bi cacık olmaz beşiktaş'tan. o zaman kaybedecekleri şuster'in tazminatından kat be kat fazla olacaktır.
bu manyak ötesinden zor kurtulur beşiktaşım.çok ciddiyim .her mağlubiyet sonrası yönetim nezdinde daha da itibarı artıyor bunun.daha önceki del bosqe faciasını yaşamamak
için ellerindne geleni yapar bu yönetim. ama ilerde bizi daha büyük bir facia bekliyor.
demirören kendisini seviyorsa , beşiktaşa ve taraftara saygısı varsa göndersin artık şu adamı.
istediği tüm futbolcular alınmasına rağmen ligde ve avrupa kupalarında ziyadesiyle başarısız olan alman teknik adamın bjk dan ayrılması durumudur.
zor bir ihtimaldir zira öncelikle beşiktaş taraftarının gitmesi gerektiği gibi bir ön şartı vardır adamın. komik olan şudur ki adam taraftardan özür dileyeceğine kibarca "beğenmeyen taraftar siktirsin gitsin !" dedi ve yönetimden tık yok. yönetim bir an önce gerçeği açıklamalıdır yoksa beşiktaş'ın çoğunluk hissesi sahibi schuster midir ?
(bkz: nerede o günler)

bir an önce olsa da önümüze baksak dediğim olay.
ama yerine marcello lippi veya felix magath isterim.
güncel Önemli Başlıklar