1. ?.
  güldüren türk insanı modelidir.

  bonservis toplamları huntelaar'ın fiyatı etmeyen drogba ve sneijder'le dünya karması olduğunu zannetmektedir.
  6 -17 ... kylo ren
 2. ?.
  şampiyonlar liginde olmadığı için o lige dair hayaller kuramayacak şebeklerce kıskanılan galatasaraylı'dır..
  7 -7 ... paul sahilleri
 3. ?.
  uefayı alma hayali olan fenerliden daha gerçekçidir. çünkü aynı fenerli, fenerin plzen e eleneceğinden habersizdir.
  not:evet galatasaraylıyım.
  1 ... camilo31
 4. 16777214.
  ümidini yitirmemistir. Ama istisnalar kaideyi bozmaz
  ... beyefendy
 5. 16777215.
  'hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar' sözünden haberdar olan galatasaraylıdır. Unutulmamalıdır ki uefa kupası 2.tur kura çekimi sonrası galatasaray'ın kupayı alma ihtimali bahis şirketlerince 1'e 250 olarak belirlenmiştir.

  Tabi ki schalke gibi bir takımı yenmek o kadar da zor değildir. Galatasaray'ımız bunun da altından kalkacaktır. Kalkamasa bile birşey değişmeyecektir.

  Yeter ki o forma ıslansın..
  -1 ... xocolatl
 6. 0.
  kupa hayali kuran fenerli, manchester united, barcelona, real madrid gibi takımların olduğu ligte cluj ve bragayı eleyince kupa hayalleri kuran galatasaraylıdan daha gerçekçidir.
  -1 ... dont be scared homie
 7. 1.
  şampiyonlar liginde bile olmayan (ki şike gibi alçaltıcı bir sebebten) takımın taraftarını sinirlendirmiş galatasaraylıdır.

  not: ulan futbol sevmem. takım tutmam. beşiktaşı biraz severim. beni bile bu iğrenç futbol tartışmasının içine çekiyorsunuz ya ben ne diyeyim size. başka işiniz gücünüz yok şerefsizim. yok haksız penaltı olmuş yok penaltıyı vermemişler yok x takımı y yi yenemezmiş svf svf. yapmayın güzel kardeşlerim. bırakın şu siktiğimin futbolunu artık. seviyorsanız bile diğer takımlara bok atmak, çirkeflik yapmak neden. adam gibi takımını tutacaksan tut. bu şekilde gereksiz çirkinlikler sergileyeceksen de; siktir git.

  not 2: rahatladım.

  ve şimdi eksiler.
  3 -3 ... john lennon reyiz
 8. 2.
  bazı ibnelerin hayallerinin bittiği yerde gerçekleri başlayan insandır.
  7 -3 ... poisonx
 9. 3.
  artık hayal değil gerçeklik kazanmıştır. unutulmamalıdır ki gerçeklerden önce hayaller ve kurgular vardır. hayalleri ve kurguları küçümseyen, önem vermeyen kesimler zihnen gelişmedikleri gibi, eylemsellik noktasında da gene geri planda kalan kimseler olduğu görülmektedir.
  velhasılı kelam fenerbahçe taraftarının viktoria plzeni eleme hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle, ülkemize ve temsilcimize başarılar diliyoruz.
  2 ... congolos
 10. 4.
  hayallerine kavuşmuş olan galatasaraylı.
  1 ... john lennon reyiz