bugün

KONUSU
Alışılmadık bir rahip olan Peder McFelly, Natasha Lyonne'un sürekli kendi etrafında dönen kafasını bir diğer dünyalı iblisten kurtarmaya çalışmaktadır. Daha sonra ise, ikinci filmin kahramanı Cindy Campbell çıkar karşımıza. O başarılı bir üniversite öğrencisidir artık. Deli bir profesör, Cindy'yi ve sınıf arkadaşlarını bilimsel deney bahanesiyle bir hafta sonu hiç de tekin olmayan bir eve götürür. Bu hafta sonu "ödevi", değişik filmlerde rastlanan baş karakterleri anımsatan kişilerin katılımı ile şoke edici ve doğaüstü olaylara sahne oldukça, inanılmaz sürprizler eğlence ve kahkaha sinyali vermeye başlar...
başarısız bir film. esprilerin belden aşağı olması için elinden geleni yapan ve konuyla alakasız espriler yapan , bayan 2001 senesinde yapılan film.**
Serinin en iyi filmi.Basketbol sekansı,diyalogları,ray'in palyaçoyla tencereyi fırına atışı falan süperdir.
-Eğer bana malikenin anahtarını verirsen senin bu ihtiyacını gideririm.
-Sen merak etme bak ben kendi kendimede gideriyorum,hehehe.
basketbol topuyla gösteri yaptıkları sahne mükemmeldir. tim curry nin oyunculuğu ise muazzamdır, ne fazla ne eksik tam oynaması gereken buymuş gibi oynuyor. filmin başında James woods u gördüğümüz için şanslıyız. serinin ilk izlediğim filmi olması nedeniyle diğerlerinden daha iyiymiş gibi geliyor oysa genel kanaat 1. filmin hepsinden daha iyi olduğu yönünde.
korkunç evdeki basketbol sahnesi yarmıştır.
en sevdiğim serinin 2. filmidir. yine aynı komiklikte.
güncel Önemli Başlıklar