bugün

hepsini değil ama çoğunu sıçtırır. tanıdığım scarlett johansson dan güzel kızlar var.
vs. ne be, ha ha takin ha demek istedim.
her yerinden akıl saçan, güzellikte adonis'le yarışabilecek, karşı cinsine karşı son derece eşit yaklaşan übermensch türk erkeğinin yaptığı karşılaştırma.

her gün, her şekilde karşı cinsi tarafından öldürülen, babası erkeklerle konuşurken görmüş diye intihar eden, yarım dünya olmuş kocasının yanında fit kalabilen, profesör olmasına rağmen, eşi kıçını kıpırdatmazken çocuklarıyla ve ev işiyle uğraşan, köyde de olsa şehirde de olsa çile çeken türk kadınları tabii ki scarlett johansson'la yarışamaz. scarlett johansson'u evde bekleyen iki çocuk + eş yoktur, scarlett johansson'un tarlada çalışması gerekmez, scarlet johansson'un elleri çamaşır suyuyla orayı burayı ovalamaktan dolayı egzama olmaz. scarlett johansson mini etekle sokağa çıksa kimse laf atmaz. scarlett johansson 15 yaşında ''eve ekmek getirsin'' diye kuaförün yanına çırak verilmez.

aklınızı sikinizden ayırabilirseniz türkiye'den zaten scarlett johansson çıkmayacağını farkedersiniz. kadını baskıladığınız, binbir çerçeveye oturttuğunuz, kendi sikinize göre istediğiniz şekle soktuğunuz bu ülkede kadınlar ancak kezban, kafa kız, anne falan olabiliyor ne yazık ki. her zaman erkeğin yanında ve gölgesinde kalacak ikinci bir cins.

edit: yok başlığın amacı sözlük kızlarını teşhir etmekmiş de gaza getirmekmiş de, ne işsiz ne bok beyinli insanlar var şu ortamda, ben kadın cinayetleri diyorum adam ''sözlük qıslarını buluos saqin oll * ))'' diyor ya ayh sinirim bozuldu aklsdjfksdjfkdfj
basima bisey gelmeyecekse turk kizlarinin alacagi versus demek istiyorum.
Bence Türk kızlarına hakarettir.

Daha gecenlerde cikan icloud hack olayinda, ayila Bayıla baktığımız hatunlarin ne buyuk orospular olduğunu hepimiz gorduk.
Senin o bayildigin vucudun üstünden gunde 30 kisi geciyor. Bildigin yalama olmus..
O yuzden boyle ortam orospulariyla karistirmayalim caanim ulkemin kizlarini.
Scarlett bir türk kizı değildir. Evet değildir.
bu versuslarda en komik şey ne biliyo musunuz yolda tipine dahi bakılmayacak (yorum yapanlardan gördüklerimden bahsediyorum) yarak kafalıların bizlere sallaması.

biz alırız.teşekkürler.
çük kadar boyu olan johansson ile türk kızlarının karşılaştırmasıdır. çük kadar dedim bak buradan kim ne anlarsa kendi ezikliğidir ona göre...
Adı scarlett olan birinin zaten ayşegül'den, zeynep'ten falan güzel olması doğal bir şeydir. Bunda türk kızları'nın ne suçu var. Ama bakın yine kezbana bağlayıp ben bi fotomda aynı scarlett'im, vay biz tarlada çalışıyoz, elimize çamaşır suyu deyiyor, kuaförde çıraklık yapıyoz biz ondan öyle. gavurun kızı sen instagramda, facebook'ta takılırken kendisini geliştiriyor canım. Sen retrica'dan efekt beğenirken o spor yapıyor. Scarlett hanımı güzel bulmam, kendisinden güzel yüz bin türk kadını bulurum da. Ancak işte olaylarla bağlantı kuramama, kendinizi savunacağınız yerde bile kompleksleriniz yüzünden küçülmeniz, kafa yapınızın basit olayları düşünmekten orta seviyeye bile geçememesi bambaşka bir şey. Bu yüzden size kezban diyorlar, çirkin olduğunuzdan değil. Bir level üste çıkma amacınız yok, bir level üsttekini aşağıya indirme hevesiniz var. Çünkü kompleksli ve kıskançsınız. Tembel ve dirayetsizsiniz. En yakınınızdaki arkadaşınıza dahi beslediğiniz kıskançlık ve arkadan vurma hastalığınız sizi küçük düşürmeye devam ediyor. Bor madenisiniz. işleseniz olacak ama ona da niyetiniz yok.
(bkz: hayaller vs hayatlar)
messi ile necipin kıyaslaması işte.
Scarlett alir.
olum böyle saçma sapan versuslar yapmayın la bütün türk kezbanları birleşse hiçbiri bir scarlett hohansson olamaz, başlığı açan abaza hayaller scarlett johansson hayatlar türk kızları al işte.
(bkz: ferrari vs eski kasa şahin)
(bkz: marlboro vs prestige)
(bkz: fc barcelona vs çemişgezekspor)
türk kızının kaş gücüyle alacağı versus.
karşılaştırılması dahi scarlett' e hakarettir.
ve kazanan türk kızlarıdır.
çok acı versustur... yok ben bakamıyacağım.