bugün

melis birkan scarlett johansson dan güzeldir tezim sözlükçüler tarafından çürütülünce ühühü doğruluğuna inandığım gerçek. bence dünya diil tüm uzay için geçerli bu.
henüz kaley cuoco ile tanışmamış olanlar için kısmen doğru sayılabilecek önermedir.
http://friendfeed.com/bea...lur-penny-big-bang-theory
bana göre ashley greene den sonra gelir kendileri güzellikte ama bu bana göre.he ikisinin de eşi benzeri yoktur kusursuz tanrıçaya yakın güzel kadınlardır bi sıralama olamaz aslında ikisi için orası ayrı.
charlize theron ölürse doğru olacak önermedir.
dolgun dudaklar, dolgun göğüsler, sempatik ve makyajsız bile güzel olabilen bir yüz, mavinin en güzel tonu gözler, orta boylu bir vücut, çekici ama şımarık olmayan bakışlar kombinasyonlarının bir araya gelebildiği ender kadınlardan birisi olduğu için doğru sayılabilecek bir önermedir.
asla doğru olamayacak önermedir. asla. dünyadaki kadın nüfusunun çok fire vermesi gerekir o ağzındaki lokmayı bitirmemiş de dudaklarının kenarında biriktirmiş ifadesi ile bakan patates bacaklının en güzel olması için.
scarlett johansson şu an dünyadaki en güzel kadınlardan biridir. ama en güzeli değildir.
neden? çünkü kimse "en güzel" olamaz.

biri diğerinden mutlaka daha güzeldir veya birinin diğerinden daha farklı bir güzelliği, bir özelliği vardır. sonuç olarak; dünyada güzel kadın çoktur, scarlett hanımıkızmız da onlardan biridir.
olabilir ama dünyanın en güzel kadını sıfatını taşıyabilecek bir insanın estetiksiz olmasını tercih ederdim.
güncel Önemli Başlıklar