1. 1.
    kimin daha suçlu olduğu kafa karıştıran ve ülkede ne kadar cahil insanların olduğu bir kez daha acı şekilde anlatan haber.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/11813615.asp?gid=229
    4 ... posttenebraslux
  2. 2.
    çok üzüldüğüm kızdır. polise verdiği ifadesine göre dün akşam annesiyle tartışmış sınava girebilmek için, ve kendisinden büyük abi ve ablasıda varmış, bu abi ve ablalar hiç mi birşey dememiş annelerine acaba? kız sabah abisi ve ablasının sabah namazına kalktığını söylüyor ve o sırada vurmuş annesini de, gazetelerin yazdıklarına göre aile cemaatci ve bu kızın okumasını istemiyorlar. işte size cemaatlerin elinde olan bir türk ailesi örneği ve okutulmayıp aptallaştırılmak isteyen insanlar.
    10 -7 ... mzfcagri
  3. 3.
    eğitim alma hakkını abartarak savunmuş olandır.yazık olandır da ayrıca.
    2 ... maninblue
  4. 4.
    bu kız aşağıdakilerden hangisine yardım mektubu yazsaydı bu çocuğun kötü kaderinin önüne geçilebilirdi:

a)milli eğitim bakanı nimet çubukçu ya
    b)amerika da ki eğitim bilmem nesi fethullah gülen e
    c)rahmetli türkan saylan a

(bkz: konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil)
    31 -11 ... mzfcagri
  5. 5.
    daha sıkı çalışıp, öss'ye girmesine izin vermeyecek babasının götünden kan alacak kızdır.
    20 -5 ... nobetci baykus
  6. 6.
    annesini öldürmesi cemaatlerle bağlantı kurulmaya çalışılan ve bu uğurda saçmalanılan kızdır. 7. sınıf öğrencisi kız sbs'ye girince sanki direk liseye alıyorlar. önünde bir sene sonra bir sınav daha var. sınava sokulmaması direk okutulmamak istenmesiyle bağlantı kurulmamalıdır. bir insanın annesini öldürebilmesi için büyük psikolojik sorunlar yaşaması gereklidir. yoksa bir kızın hem de 11 yaşındaki bir kızın annesini öldürmesi, iş değildir.
    8 -17 ... acz ve fakr
  7. 7.
    engel tanımayan kızdır. bundan adam olur. ama iş ölüme kadar gittiyse sadece sbs değil diğer unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır.
    3 -1 ... la paz
  8. 8.
    psikolojik sorunları olan, ergenliğe giren kız çocuğudur. toplumsal cinnet durumu var memlekette, birşeyler yapılmalı.
    3 -1 ... demeteren
  9. 9.
    bu olayla sadece kendi seviyesini degil de toplumun seviyesini belirlemis olan kizdir; toplum gun gectikce ip atlarcasina level atliyor cehalet ve baski konusunda.
    4 ... whiplash girlchild in the dark
  10. 10.
    her cocuk doguran anne olamiyor, her annesine kizan cocuk ise katil olabiliyor. bu tam ülkeme ait dramdir. bir basrol oyuncusu daha. noluyor bize aq.
    3 ... aufwiedersehen