bugün

Tamamen gerçek bir olaydır. Arkadaşım hastaneye gidiyor igne olucak neyse hemşire malzemeleri igneyi felan hazırlıyor, kolunu tutucak o esnada hemşireye dönerek eldiven giyermisiniz diyor

Hemşirede hayırdır beyfendi hastamısınız dediginde şu cevabı alıyor dokununca birşeyler hissetmiş sadece mantıklı buldum kendisini gerçekten.
işe mi oynaşa mı diye sorduran başlıktır.

Hastaysan nasıl tahrik oluyorsun sonuçta hemşire sadece işini yapıyor.
Abazalık seziyorum hocam 31 seziyorum hocam.
iğneyi hiç bir hemşire eldivenle yapmaz.
o orda senin iyiliğin için uğraşıyor orospu çocuğu.
hemşire, kızkardeş demektir.

şerefsiz beyanıdır.

Amınoğullarına edit : doktor çocuğuyum. Hayatım hemşirelerin arasında geçti. Namus timsali olma meselesi değil bu ama kafa yok demek sende.

Edit 2 : ne mallar var lan burda. Okuduğunu anlamıyor sikik.
iğne olurken istamma eden abaza.

Yazık.
hemşire kız kardeştir diyen namus timsalleri içten içe kendileri de benzer duyguları yaşasa da ortalıkta artist artist adamlık söylemleriyle dolaşırlar.olunur bal gibi de olunur hemşire güzelse ve beyaz çorabı bacaklarını sıkı fıkı sarmışsa tadından yenmez.
muhtemelen bazıları lavman yapılırken tahrik oluyordur.
Bana kötü bir anımı hatırlatan başlıktır. Bir gün Dolmuşta giderken yanımdaki çocuk arkadaşına iğne vuruluşunu, iğne vuran hemşireyi nasıl ballandıra ballandıra anlatıyor. Yani demem o ki gerçekten olanlar varmış. Nasıl bir yokluktur, nasıl iştir anlayamadım sözlük. Misal ben iğne vurulurken o anda iğne yapanın ne kadar yakışıklı, kaslı, taş gibi olduğunu falan görmem yani.
Enjeksiyon işlemini hiçbir hemşire eldivenle yapmaz diyen sığır Hee aslanım heee diyorum sana sadece.erkek hemşirelere de aynı arzuyu besliyor mu ? Merak ettiğim şey adam mesleğe mi halleniyor yoksa kişilere mi ?
Not:hemşireyim. bazıları gibi doktor çocuğu olup konuya hakimmiş gibi boş konuşmuyorum.
Sizi bilmiyorum ama hemşire kasabın ete baktığı gözle bakıyor size. Çok film izlemeyin bence.
" sonda takarken bile hayır " dedirtendir.
valla hemşireleri kızdırmamak gerek iğne yapıyorlar neme lazım..
vallah başımdaki beş santimlik yarığı kanlı canlı dikerken tahrik olmuşam, bunu gören hemşire bana bir iğne yaptı. uyandığımda çükümü ağzıma dikmişlerdi.