bugün

Benim mükemmel bir sırrım vardır. Bunu bu sözlükteki herkesle paylaşacağım. Ben buna 3S diyorum. 3 Süper öneri.Her şey'den önce oluşturacağınız yapının temelinde daima "saygı" bulunması gerekiyor. Öyle ilginç bir kavramdır ki saygı. içinde biraz,merhamat,bilgi,kültür,seviye ve sınır vardır. Her şeyden önce anlayışı barındırır saygı içinde. Her şeyin temelinde saygı olmak zorundadır. Saygı olmayan bir ilişki, buna arkadaşlık ilişkisi'de dahil yıkılır gider. Çok can yanar çok üzülürsünüz. O sebepten dolayı saygıyı unutmayın. ikinci müthiş sır ise Sevgidir. Sevgi insanın içinde olmalıdır. Ona daima yalnız olmadığını ve ona sevginizin hediyesi olarak güzel şeyler de bulunabilirsiniz. Örneğin sinemaya götürmek, yada bulunduğunuz şehirdeki tarihi eserleri beraber gezmek. Yada deniz manzaralı bir yere geçip oturmak. Ona şiirler yazın, şarkılar söyleyin. Bu çoğunuzun gülüp alay geçtiği bir muhabbettir. Fakat hepimizin sevgiye ihtiyacı vardır. Bunları en temiz şekilde böyle elde edebilirsiniz. Üçüncüsü ise çok önemlidir Sadakattır. Baktığınız her kadında onu görmelisiniz. Ona öyle bir güven vermelisiniz'ki güven bir insana verilebilecek en tehlikeli silahtır. Bu hayatta son şansınız oymuş gibi değerlendirmelisiniz sadakatınızı ve güveninizi. Diyeceklerim bu kadardır. Daha yazacağım çok şey var ama kısa kesmek istedim. Hepinize iyi sözlükler diliyorum. Muhteşem 3S ile kalmanız dileğiyle.