bugün

Türkiye'de hala mülakatla alınmayan bir bölüm kaldığını öğrenme vesile olmuştur.
Parti devletine hoş geldiniz.
Yazıklar olsun , allah cezanızı versindir.
Bir bu kalmıstı el atmadıkları , kirletmedikleri bunu da yaptılar.
Tamamen uygulama uzerine egitim goren bir bransı bakalım nasıl bir sınava tabii tutacaklar merak ediyorum.
Bir hemsire adayı olarak cok uzgunum dunden beri. Tek tesellim ucuk kacık olmayan puanlarla bile atanabilecek olmakken artık butun hayallerim cöp oldu. Yıllardır ogretmenlere yasattıkları acıları simdi bir de saglık calısanlarına yasatacaklar. Bakalım mulakatta puanı dusuruldugu icin atanamayıp depresyona girmeler ne zaman baslayacak. Yapın yapın devam edin ulkenin anasını aglatın. Hakla hukukla adaletle hic bir yere varılamayacagını gosterin. Mulakat demek alımların azalması ve secici hale getirilmesi demek. Bu ulkede mulakat ile alım yapilan hic bir brans icin esitlik ve adalet soz konusu olamaz. Bakalim akrabalariniz esiniz dostunuz bitince ne yapacaksiniz.
Lan hayret kimse yazmamış. Sözlük değil sözlü olacak. Dizeltemiyorum.
bütün çalışanlar işten çıkarılmalı sonra herkes teker teker mülakattan geçirilmeli, "doğru" yanıtları verenler işe alınmalıdır. Bunun için çok geç kalındı, esasında çocuklara nüfusa kaydettirilirken doğru yanıtlar da peşinen yazdırılmalıydı.
Yerinde karardır.

Ak Parti'ye oy vermeyene iş yok.

Yallah başka kapıya.
Hayırlı "yalancı karnıyarık yapmayı biliyor musun" lar arkadaşlar.

Sağlık bakanlığı personel alımlarına sözlü mülakat şartı getirilmiş. Yani sağlık personeli olmak için başvuran birine "yalancı karnıyarık yapmayı biliyor musun" diye sorulabilir.

Amaç sağlık sistemini değil kadrolaşmayı güzelleştirmek.

görsel
güncel Önemli Başlıklar