bugün

numarası 171 olan hattır. sigara içmediğim için aramadım ama büyük ihtimalle yöntemler üzerinden sigara bırakma yolları anlatılacaktır.
çok geyik muhabbetlerin döneceğine inandığım hattır.

+merhaba, ben sigarayı bırakmak istiyorum da...
-sigaraya nasıl başlamıştınız?
+bir kız yüzünden...
-hadi ya... abi takmıycaksın ki böyle şeyleri. kız değil mi birisi gider birisi gelir.
+haklısın abi. içmeyeceğim lan bu sigara meretini de artık. değmez olm ona.
-öyle abi. kıymetini anlayamamış o senin, boşver.
- merhaba, ben sigarayı bırakmak istiyorum.
+ tabi 2 adet vesikalık resim, iyi hal belgesi, ikametgah ilmuhaberini dilekçenize ekleyin bize ulaştırın.
- tamam peki, bunları gönderince sigarayı bırakabiliyor muyum?
+ eğer müdür bey onaylarsa bırakabilirsiniz.
- onaylamazsa?
+ malesef müdür bey in onayı şart.
- peki, adresi alabilir miyim?
Avrupa Birliği uyum süreci gereğince ortaya çıkmış saçmalıktır. Gerçekten bırakmak isteyen yeterli iradeyi gösterip bırakıp, yine de bırakamayan profesyonel yardım alır -hekimlere danışır-. Telefonla sigara mı bıraktırılır ya saçmalamasınlar.
yararlı bir oluşum fakat reklamında oynayan adam kemal kılıçdaroğlu'na çok mu benziyor ne?

[http://www.youtube.com/watch?v=HZ5sGESvdlM ]
kişi istediği an bırakacaktır. sigara paketlerindeki reklamlar kadar saçma bir uygulama.. kimse etkileniyor mu, hayır. herkes zararı olacağını biliyor mu, evet.. eee kim daha ne diyebilir ki.. bir sıcak gülümseyiş veya bi alo ile kimse sigarayı bırakmaz.. kim, neden veya kim yüzünden başladıysa elbet bi sebebi vardır.. boş işler bunlar.. bırakalım herkes devam etsin.. isteyen de bıraksın..
son derece gereksiz bir hattır.
ne yani telefon edip sigara bırakılır mı? buna kimse inanmıyor değil mi?

benim hayatını sigarayla mücadeleye adayan, milletin cebindeki paketleri dahi toplayan başbakanımıza bir tavsiyem olacak.

sigarayı bırakan herkese 1000 tl maaş bağlansın.

bakın tek bir sigara içen kalıyor mu memlekette...kesin çözüm...