Medeniyetten nasibini almamış görgüsüz müslümandır. Bıçağın sağ elle, çatalın sol elle tutulduğu dünyalar ona çok terstir.
çorbayı çatalla içen ateistleri gördükçe haline şükreden müslümandır.
(bkz: sanane lan piç) *
inancı gereği sünneti yerine getirendir.
sol elle yemek yemeyi medeniyet olarak gören zihniyetinize sıçim. medeni olmak sol elle çatal tutmak mıdır dingil? dünyanın neresinde görülmüş sağ el ile çatal tutmanın medeniyetsizlik olduğu. madem sol el medeniyet demek gidin yazıyıda sol elle yazın. ayrıca sağ elle yemek yemeyeni ateyiz olarak gören angutlar sözüm size; sol elle çatal tutmak harammıdır lan? solağım sol elle çatal tutuyorum, ne var bunda?
laikçi değildir.
sol elle taharet yapılıyor o yüzden sağ elle yemek yemek doğru diyen müslümanların en aşağı %90'ı 31'i sağ elle çekiyordur. ayrıca tuvalet kağıdı diye bir şey de var, ha sen kullanmıyorsan o başka ama sol elle çatal tutan medeni insanlar genelde kullanıyor ve iç çamaşırları yarı pislikli oluyor. sanırım iki tarafa da iyice giydirdim. şimdi gelelim esas meseleye. ne sağ elle ne de sol elle yemek medeniyet göstergesi değildir. hangi eliniz kolayınıza geliyorsa onla yeyin işte.
insanlar ancak özgür oldukları zaman mutlu olabilirler.
yarı yarıya olan seçeneklerden birini kullanıyordur.
elinizle mi taharetleniyorsunuz ey müslümanlar, iğrençsiniz ibneler demek istiyorum size, taş devrinde mi yaşıyorsunuz arkadaşım ki elinizle bokunuzu temizliyorsunuz, hangi devirdesiniz, hey?! sağ eliyle yemek yiyen müslüman hem eliyle yemekle hödüklüğün dik alasını yapar hem de sağı ile yemek yemekle kastığı için ne yemekten zevk alır ne taharetten. *
gerçek medeniyetin islam medeniyeti olduğunu düşünen müslümandır.
Hiçbir son bir anda oluvermez..
Her son başından beri birlikte yürür seninle..
Sevgili sağ elle yemiştir ve sevdiklerine sağ elle yemelerini söylemiştir. O'nun emridir. Başka sözler, artıktır.
ayağı ile yemek yemesinden daha evla olan durum.
güncel Önemli Başlıklar