bugün

Küçücük çocukken bir gün sağ elim çok kaşınmıştı. Anneme söyledim; sana para gelecektir ondan kaşınıyor dedi. Akşam babam geldiğinde söylenen oldu. Ama annem de çaktırmadan babama söylemiş olabilir.
Ya sağ eli olmayan dilencilerin var olma sebebi bununla ilgili olabilir mi? Yani onların eli kaşınmadığı için para da gelmiyor.
(bkz: sağ elim sarımsak sol elim soğan)
(bkz: sağ elin kaşınması vs sol kulağın çınlaması)
bazıları tarafından para gelecek diye yorumlanan şeydir.
para gelicek derler , bağtıl inançtır ama kaşınınca bir sevinirsin , için hoş olur.
(bkz: sağ ayak tabanının kaşınması)
kıçına sür kıçın kadar büyük para gelsin gibi başka bir yöntemi vardır. duyurulur.
sag el sagliga sol el varliga diye tabir edilen %100 olumlu bakışın seceneklerinden biri.
hiçbir şey olmaz... kaşınan bölgeye göre kehanette bulunmak sadece bizim milletimize mahsus sanırım.
kaşınanı sikerler.

(bkz: mastürbasyon)
daha dün anneme
" anne sağ elim acaip kaşınıyor " dedim.. ve bana yapmamı istediği şey;
" yavrum elini öp ve başına sür ve bunu yaparken de "başımdaki saçım kadar para nasip et. "
bir an için bakakaldım. ben kimim, hı nasıl yani? diye geçirdim içimden.. sonra mı?
denileni yaptım tabi ki.. birine borç verdiğim para bana geri geldi.. kâr edeceğim bi durum olmadı yani
an itibarıyla yaşadığım. amına koyim gelmesin para istemiyorum lan huylanıyor insan. bi de dikiş var avcumun içinde, çocukken açılmıştı. lan çok uyuz bi durum, sırtın falan kaşınsa kaşırsın geçer bu geçmiyor da arkadaş.
mastürbasyondan dolayı kaşınma şeysi.
insanların para gelecek ondan kaşınıyordur dediği durumdur. fakat para geldiğinden çok gider nedense.
ayrıca kaşıntısı da çok gıcıktır.
bir anlaşma yapmak üzereyim ve sağ elim deli gibi kaşınıyor, heyecanlandım. insanı heyecanlandıran durumdur, batıl inanç mıdır bilemem ama birisi arkamdan sövdüğünde çok pis kulaklarım çınlıyor, demek ki olabilitesi yüksek durum.
"annneeee! ben banyo yapıcam" cümlesini kurdurtan olaydır.
yeni bir 31 e işaret olabilir.
görsel
Yine para gelecek galiba. Hiç şaşmaz.
En iyisi siz gidin duş alın, elinizi yıkayın. Bu krizde para falan gelmess.

Sıcak kaşığı soğuyana kadar da bekletebilirsiniz kaşınan yerde.