bugün

(bkz: saçları allaha inanmıyom mavisine boyayan kız başlığından esinlenerek açmış olduğum başlıktır.

feminazidir genellikle bu kızıllar.. kadın kollektiflerinde aktif rol alırlar.. dakikada 80 defa " bayan değil kadın diyeceksin" deme özelliğine sahiptirler. erkekler açık düşmanlarıdır. taciz meselelerinde tacizciyi linç edebilirler o yüzden hiç yabana atmayınız bu kızları. ( iyi de yapıyorlar aslında)

iş bu entry tüm kızılları ve feminazileri hedef almamıştır. aslında kızıllar candır.
Kendini belli eden kızlardır, oldukça tehlikelilerdir.
(bkz: sarılara laf etmeyiniz)
sevişirim evlenmem kızılı yoktur. o genel tüm saç renkleri için geçerlidir.

güzel sevişirim kızılı ve sevişmeye yeni başladım kızılı vardır.

öğrenin bunları.
Bir zamanlar ben. Sonra evimin kadını çocuklarımın anası olmaya karar verdim tabi.
görsel
Kırmızıyı seviyordur, renklere takılmayın bu kadar.
lakerda yanındaki soğan gibi kırmızı kadındır. lezzetlidir.
son dönemdeki gri modasından sonra en beğendiğim saç rengidir.
Olmayan meme çatalına sansür. Atmış bir de.

Te allam ya..
yerim içerim gıdım çıksın umrumda değil diyen kızla aynı olan kız sanırım. o nası gıdı ablam?
bu nasıl bir başlık ayıptir dediğim durum.

feminaziler göreve!
Sonuna kadar haklıdır. Evlilik ney yaaaee? Sevişin Sevişin bol bol Sevişin. Kızılında modası geçti yeşil gri falan olsa daha iyi olur.
Bu saç renginin anlamı bumuymuş lan. Hay cahilligime tüküreyim.
Çok fırsat kacirmisim oğlum ben.
el haya vel iman, utanma imandan gelir.
kirmiziyi seviyordur abi. abartmayiniz.
evlendikten sonra swingerle devam eder. muhtemelen.
kişi bir kaç ay daha sevişmesse o rengi gördüğünde algısı "gel beni çatır çatır becer kızılı" şeklinde update olacaktır.
Saçı orospu çocuğu kahverengisi olan erkeğe bakmayacağı kesindir.
ne alaka saç renginden kişilik analizi mi yapıyorsunuz ne kadar saçma.
Bu iğrenç bir tabir amk. Adamı zorla feminist edersiniz mk.
büyük ihtimal ateist kemalistlerdendir.
Nasıl bir kızıldır ki o, bu kadar özlü mesajlar verebilen..
durduk yere ( belki de durduk yere değildir de torbacısı iyidir ) halüsinasyonlar gören denyo ile zinhar karşılaşmaması gereken kızdır.
Yüksek bel dar pantolonlar giyip elli derece sıcağın alnında vamp vamp makyajlar yapar. Hiçbir şey yemez içmez. Öyle bir kızdır.
azımsanmayacak sayıdaki bir grupta sexle ilgili tabularım var kızılına boyatıp kafa karışıklığı yaratabilir.