bugün

yanlış yapmaktadır. kız dediğin doğal hali ile güzeldir. zorlamamak gerekir.
(bkz: doğan görünümlü şahin) * *
besbelli saçının rengi elaleme giren çıkan kızdır.

çok yanlış yapıyosun canim. boyatmayacaktın. gözümden düştün ahan da. kahverengi saçlı kız hiç sonradan sarı olur mu lan. haşa, tövbe de.

manyak mısınız arkadaşlar, tenzih ediyorum yea.

edit: oylama sonucu gorulen, te ne zaman yazilmi$ embesil entry azicik insana benzetildi, her yer duzeltilmedi ki yazar ki$isi neydim ne oldum kar$ila$tirmasini her $eye ragmen yapabilsin.
"acaba pübik kıllarını da boyatıyor mu?" dedirten mal kız.
tosbağa kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmemiş misali.
özenti kızdır. tvde doğal bir sarışın güzel görüp, kendisi de saçını sarıya boyatınca onun gibi güzel olacağını zanneden tip.
sarı saçlı olan kızlara özenmiş olan kızdır.
(bkz: sarıkız) diye çağıracak kızdır.
nedendir bilinmez, pek çok kızın olmazsa olmazıdır. kimisine yakışır. kimisinde eğreti görünür.

dilenir ki; teninin rengi gibi, gözlerinin rengi gibi, saçlarında kendi renginde kalsın. bırak saçlarının sarısı gözlerinin yeşiline karışmasın.

not: iş bu entri yüzde bin beşyüz oranında temenni içermektedir.
(bkz: herşeyin orijinali güzeldir)
"ben güzele güzel demem güzel doğal olmayınca"
sağlıklı insan idrarı sarısı dışında her sarı kabul edilebilir. kızın güzelliğini genellikle* bir level atlatır.

(bkz: sarışın zenci)
bir ara furya olmuştu altın yaldızı andıran bir renge boyarlardı lise yıllarında.biri öncülük yapar ardından sürü psikolojisiyle hepsi aynı renge hücum ederlerdi.
eylemi gerçekleştirdikten sonra sarışın olan kızdır.
sevgilisi için sarışın olabilen kızdır.
(bkz: keyif onun değil mi)
nasıl ki saçını sarıya boyatmak her erkeğe yakışmıyorsa her kıza da sarı saç yakışmaz.

(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
(bkz: tarık mengüç)
Yakışmışsa eğer çok güzel görünecek kızdır. Tebrik bile edilebilecek bir kızdır.
kuzeyli ise gerek yoktur amma ve lakin civciv sarısı bir yana beyaza daha çok yakın sarı rengi daha seksi durmakta kadında. ve küt saç... *
kuaföre dünyanın parasını acımadan vermiş kızdır.
az önce hayran olduğum bir güzellikte gördüm.yakışmamış diye mesaj atmak istedim.atamadım sanane lan diye bir cevap alacağıma emin olduğum için.
-zeka ile esprilere maruz kalacak olan kızdır.
burda çogu kişi bu durumu eleştirmiş acımasızca ama hepinizin de bu çakma sarışınlara dibi düşüyo bu nasıl bir paradoxtur ya...
çakma sarışın olan kızdır..
bukelamun gibi olmayın kızlar allasen..
biraz doğal olun can sıkıntınızı oturup beyninizle çözün, saçınızla değil.. içindekiyle düşüneceksiniz..
yahu anlamıyorum her hafta saç rengi mi değişirmiş..

geçenlerde benim kanki bizde ona bi kız fotoğrafı gösterdim.. birinciyi gördü ikinciye bu kim lan dedi üçüncüye bunlar kardeş mi dedi amk.

lan hepsi aynı kız.. birinde mor birinde gri birinde lacivert.. te allah'ım sen akıl fikir ihsan et.. amen*
şayet bu renk uymuyora:
(bkz: renk körlüğü)ne sahip olabilir.