bugün

A bir civciv gördüm sanki. Gb.
o ne lan alman 3. lig topcularına dönmüssün.
kari diyilmisin sen erkek mi?
Berbere söyleseydin Sandalyeyi bir kez daha döndürseydi belki düzelirdi. Bu ne amk!
Lan bu ne djjdjd sen erkeksin lan erkek ndjdjd
Erkek adama yakışır mı?

Edit: eksileyenler perma mı yaptırıyor?
cinsinin ne olduğunu çözebilsem yorum yapacam da...
görsel
Fark yok, var diyen var mı. Sadece sakal ve göbek yok.* e be oğlum e be oglum ben sana ne diyeyim şimdi.
amele berber işi amk. öncelikle erkek de saçını boyatabilir gülünecek dalga geçilecek bir şey yok. yakışana yakışıyor da. lakin oğlum, evladım, canımın içi orası berber lan olum adam alt tarafı merdiven altından aldığı 50 liralık makasla saçını kesiyor berber havası katsın diye camların önüne parfüm vs koyuyor bu adam küçük tüplü televizyondan bunlar hep ameriganın oyunu yiğenim diyerek tüplü televizyona baka baka senin saçı biçen adam aloooo aklın nerde lan senin evladım.. yok efendim açık kahverengiymiş, küllü balyajmış, ombreymiş lan bu adam berber berber. 10 liraya kutuyla saç açıcı alıp 5 liralık oksidanı saçına sürecek bilmem ne küllü açık diye yutturacak amk. saç boyama işlemi basit değildir şimdi her ne kadar kadınlara bir boyamaya 400-500 lira mı verilir desek te o işler saç boyası alıp boyamakla ya da berber de 20-30 liraya kalitesiz açıcılarla boyatmaya benzemez girmez yani tutmaz istediğin renk. eyyorlamam bu kadar.
çocuk sizle daşşak geçiyor siz de ciddi ciddi cevaplar veriyorsunuz.

edit : başlığı açan kişiyi başlık bilgilerinden buldum yoksa donuzlu.
saçların bildiğin evleniyorum sarısı olmuş.
Saçlarımı hiç boyatmadım ama o kuaförü berber mi oluyor bulun abi bana Allah rızası için yahu siyahı sarıya o kadar güzel nasıl çevirmiş öyle, çok yandı mı acaba saçları, o değil de bir tek ben beğendim galiba ahahah.

haa arkadaş erkekti değil mi neyse ya alışırsın kardeş üzülme.
Donanımhaber mi lan burası? Ssli yazsaydın bari başlığa.