bugün

bir öküzün kelamı.
o kadar mı çirkin diye karşılık verilirse kişi kırılabilir. düzgün cevap vermekte fayda var.
kadını kaybetmek için yapılan kamikazedir.

(bkz: o kadar da dürüst olmamak lazım be) *
bunu diyen erkek diyebilecek kadın bulamaz sonunda kişi dilindeki sözüdür .
götünde o kadar kıl olan adam cevabı.
biraz ilgi,biraz motivasyon bekleyen kadına yapılmaması gereken yakıştırmadır. kim bilir ne duygularla değişikliğe ihtiyacı olduğunu hissetmiştir. veya söylediği insanın ona biraz hoş davramasını beklemiştir. illa ki kötü olduğu söylenilecekse;
-sana yakışmamış
-başka bir renk dene istersen
-eski hali daha iyiydi

gibi kalp kırmayan cümleler kullanılabilirnir.
eğer ki bu durum sıkça tekrarlanıyorsa güzel cevaptır vesselam.
böyle arkadaşlarımız vardı bizim, iyi de olsa kötü de olsa böyle derlerdi, neymiş metalci süslenmezmiş, ulan saçımızı da mı taramayalım.**
--spoiler--
çok güzel olmuş. resmini çizicem. iki yanaklı bi' şey düşünüyorum senin için.
--spoiler--
- saçım nasıl olmuş.
+ götüm gibi olmuş.
- hadi yaa o kadar da kestirmiştim.
sonrasında olacaklara katlanmayı gerektirir. hele ki bu kadın sevgilinizse bu sözleri burnunuzdan fitil fitil getirecektir. sevgiliniz değilse de getirecektir ama intikam şekli farklı olacaktır. bu hatayı yapanın işi çok zor olacaktır gerçekten.
Kizin sevgilisi zenciyse daha dogru bir cevap olarak yarraam gibi de diyebilir.
+ saçım nasıl olmuş?
- götüm gibi olmuş..
+ hadi ya o zaman ben şöyle kaliteli lüks bir kuaföre gideyimde eni konu bakım yaptırayım! artık gelen faturayı da...
(bkz: anladın sen onu)
-saçım nasıl olmuş?
-götüm gibi.
-aç bakacağım, benziyorsa senin götü değiştireceğiz.
g.t ister.
(bkz: düz adam)
başınızı göğe erdirmeyecek hadisedir.
"götüne perma mı yaptırdın?" cevabını alma riskini taşır.
nasıl sorusunu yanlış kişiye sormuş kadındır.
en kısa zamanda neden sorusu üzerine yoğunlaşmalı ve karşılklı samimiyet kavramı, arkadaş seçimi gibi konularda derin analizlere girişmelidir. ya da saçımı ben kendime göre ayarlarım kimin nasıl gördüğü önemli değil gibi saçma bir savunma mekanizmasıyla
-salak şey
-terbiyesiz
gibi cevaplar ekseninde rahatlıkla pohpohlayıcı tiplere yönelerek saçı hakkında daha entellektüel yorumlara başvurmalıdır.
+ saçım nasıl olmuş?
- götüm gibi !
+ hadi ya desene kuaförüm zikmiş bırakmış..