bugün

Aynı zamanda "güzel kokan kız"dır. Kafamı saçlarının arasına gömmek , bütün gün o mis gibi kokuyu koklamak istediğim kızdır.
her yeri güzel kokuyordur.
o kız temizdir, bakımlıdır, güzeldir.
saclarina parfum sIkmIs olabilir.
sigara içmeyen kadındır.
al ona şık ol. temizdir, mistir.
Ohh mistir. Eski hatunu hatirlatan basliktir. Iliski sirasinda sacini kokladigimda kendinden gecerdi kinali kuzu. Simdi kimbilir kime veriyor. Vermeye cok duskundu kevase. Motor olsada seviyormuyum? Seviyorum. Ama istemiyoooooorum aga.
antidepresan etkisi yaşatan, mis kokudur.
temiz, bakımlı kızdır. karşı tarafı önemseyip, değer verdiğini gösterir.
-hani nerde?
doya doya koklanılasıcadır.
saçı değil şampuanı güzel kokuyordur. hemen romantizme bağlamanın anlamı yok yani.
genelde o kızla beraber olmak durumunda, genelde düzenli olarak ve uzun süreli sarılacağınız kızdır. ciddi ciddi, istersen yarım saat bile sarılabilirsin bıkmadan usanmadan.
ayni zamanda vucududa hos kokan hatunlardir.
(bkz: şampuan)
saç parfümü kullanan kızdır.
şampuanının içinde alkol ve parfüm olan kızdır.
hiç koklayamadımki... bi koklayabilseydim...
Sigara içiyorsa pek mümkün olmayan durumdur.
Kendimden biliyorum sigaranın kokusu siniyor resmen. Sırf bu yüzden bile sigarayı bırakabilirim.
Şampuanı, headendsholders olan kızdır.
kızlarla yakınlaşmakta zorluk çekmeyen birisi olarak kötü kokanına hiç rastlamadım. zaten kötü kokması Fen'in gelişim süreci ve geldiği son nokta itibarı ile imkansızdır.
duştan çıkmış, saçı şampuan kokan kızlar her zaman çekici gelmiştir.
bide müslümanlar kadın saçından tahrik oluyor diye dalga geçerler. Alın işte herkes tahrik oluyor. Hepiniz mi sapıksınız yoksa müslümanlar mı haklı karar verin.
sarılıp, kafayı saçlara gömüp tüm gece öyle kalmalık kızdır.
saçını güzel kokulu bir şampeyonla yıkayan kızdır.