bugün

depresyona giresi gelen erkektir. napacağını bilemez. bir dökülen saçlarına ,bir aynaya bir de dönüp kel babasına bakar. ardından bir of çeker. ardından fiyatı on yüz bin milyon olan saç bakım ürünlerine bakar. sonra da...
saçı dökülen erkekler üçe ayrılır.

1. saçın dökülmesini kompleks haline getirmeyip, yaşamına devam eden vatandaşlar
2. saçı döküldüğü an kafayı kazıtıp, top sakal bırakarak, olaya "imaj" havası vermeye çalışan vatandaşlar
3. saçın dökülen kısmına aldırmayıp, "kalan sağlar bizimdir" felsefesiyle, dökülmeyen bölgedeki saçı uzatan vatandaşlar. (bkz: uzun saçlı kel)
(bkz: üç numaraya vurdurdum canavar oldu)
benim cinsel gücüm fazla; (bkz: testosteron)u fazla salgılıyorum ondan saçım dökülüyor deyip teselli bulmuş erkekte olabilir.
kel olmaya aday kelimsi erkektir.
Karizmatik olarak algılanmaya namzet erkektir.
kel erkektir.
sapkası kafasından dusmeyen erkektir.
yanları kestirmeyip özkan sümer stilini denerse, vay halinedir.
yeni tanıştığı herkesin ilk saç yapısını kontrol eden erkektir, istemdışı yapar bunu. hani derler ya dost başa düşman ayağa, işte kelleşen bünye de saça bakar. ***
Bugünlerde olmaktan korktuğum erkektir. inşallah kendimi arıyorken, olmaktan korktuğum yerde değilimdir.*
"keller seksi olur" tezini ortaya atan, tezinin kabul görmesi üzerine mutlu, mesut, kel ve seksi olarak hayatına devam eden erkek.
kafasına iğneler batırtıp saç çıkarmayı bile deneyecek kadar psikolojisi bozulur bunların. halbu ki kazıtıp kurtulmaları onları hem rahat ettirecek hem de seksi bir görünüm verecektir. * *
çok dökülünce kazıtır top sakal bırakırım diyen tip. yıllar sonra onu saçını soldan sağa yapıştırmış kelliğini gizlerken bulabilirsiniz. **
sexy erkektir. tabi ki kendimden biliyorum. hem artık kel erkekleri kızlar daha fazla seviyormuş. kel olanlara kızlar teklif ediyormuş.
izmirden özel zeytinyağları getirtilip, kafasına sürerek gezecek erkektir. aktarlara abone olacak, herbulduğu naneyi kafasına sürüp duracaktır, ama nafiledir. saçları dökülecek kel kalacaktır.

(bkz: maden olan dagda ot bitmezmiş)
(bkz: mazeret göt gibidir o da maşallah herkeste var)
hala dökülecek saçları olduğuna göre çok şanlıdır.

ha yemişim kel erkeğin seksiliğini. öyle seksilik olmaz olsun.
abilerim kardeşlerim, eğer manitanız yutturuyorsa size bu kahpeliği. elinden kaçırmamak içindir. lan bi de saçları olsa nice manitalar öper bunu düşüncesindendir. *
- aa canım ne gerek var ilaca, kıla, tüye yüne. böyle daha seksi!!

bir nevi yakışıklı değilsin ama sempatiksin vakası.

hani kırmamak için de diyor olabilirler. günahlarını almak istemiyorum. benim manitamın gözleri çok bozuk ve gözlük takmıyor. tam göremiyor herhalde diye düşünüyorum inceden. yoksa direk söverim "dalga mı geçiyorsun" diye. anayı, bacıyı karıştırırım hem de. o derece.

neyse,
envai çeşit lavuğun kafasına bakar bu erkek modeli. "lan" der " şu dingildeki saçın yarısı ben de olsa..." "ne biçim taramış bi de..." üstüne "kıymet değer de bilmiyorlar" diye sinir de olur inceden inceden.

bir de sık berbere giderler. en azından gitmeleri gerek. uzman olarak söylüyorum bunu.

ama saçları olanlar biraz mallar galiba.

"zaten az bi saçın var olm ne sürekli berbere gidiyorsun" diye ciddi söyleyeni de diye dalga geçeni çok olur.

ama arkadaş ne pis bi şeydir, seyrek saçın uzunu. yaşamayan bilemez tabi.

----
hayallerde ince bir çizgi saç ektirmek...

- olm saç ektirince bi müddet sonra pişmaniye gibi oluyomuş saçlar. daha kötü gözüküyormuş.
+ bu da mı gol değil mınıznıskym. bu da mı gol değil.

neticede; hüda verdi deyip, hüdaverdi gibi gezmekle sonuçlanır.

(ara: şapka)
hiç olmayanı en makbulüdür.

baktınız dökülüyor kökünden kestirin. ortası boşluk olup kenarlarında saç bulunanlar, şekerparenin tam orta yerine batırılmış fındık gibi duruyorsunuz.
hiç umrunda değilmiş gibi davranan ancak içten içe acı çeken insandır.
vizontele'ye replik olabilir. (bkz: yeni bir şampuan çıkmış)
güncel Önemli Başlıklar