bugün

hata yapan, artık bu işe bir son vermesi gereken moderatörlerdir.

aşağıdaki entrym silindi... sebebi ise çok saçma,
--spoiler--

semih şentürk ün galatasaray a transfer olması

gün itibari ile kesinleşmiş olandır. 3 yıllığına 2 milyon eurodan anlaşılmış. (#8338348)

soru üzerine kaynak edit:http://www.milliyet.com.t....2010/1249529/default.htm
--spoiler--
sebebi,

(11.06.2010 15:52)

# Entry emin olunmayan, araştırılmamış ve hatalı bilgi içermemelidir.
# Entry tamamen yazara ait olmalıdır veya alıntı ise kaynak gösterilmelidir.

1. si hatalı bilgi içermemelidir ne demek kardeşim? ne diyorsunuz siz? burası tdk mı? değil! her bilgi doğrudur diye bir kural var mı? yok! ben bu bilgiyi gazetede çalışan arkadaşımdan aldım! siz kafanıza göre hareket edemezsiniz! benim üzerimden para kazanıyorsunuz. bir de üzerine hakaret eder gibi entrymi siliyorsunuz!

2.si kaynak bal gibi gösterilmiş! gözleri görmüyorsa ben gelip gösterebilirim. ne yazıyor orada?

bu yazıyor, http://www.milliyet.com.t....2010/1249529/default.htm

saçmalamayı bırakın artık.

edit: işte gerçek resmi, görsel

edit2: yaptıkları hatayı anlayıp, tekrar canlandırdılar. ama neye yarar? bir kere size olan güvenimi ayaklar altına aldınız!
haksızlıkla suçlanan moderatörlerdir. zira kaynakta transfer konuşulduğu yazmakta ama bu haber kaynak gösterilerek transfer gerçekleşti denmektedir. biraz saçma olmamış mı?
saçmalayan moderatörlerdir. eğer durum buysa doğruluk payı vardır.

sözlükten çıkış yapıp sayfanın en alt kısmına baktığımızda
--spoiler--
xxxx başlığındaki tanımlamalar uludağ sözlük yazarları tarafından yapılmıştır. xxxx ile ilgili tanımlamalar bulunmaktadır. yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece uludağ sözlük yazarlarını bağlamaktadır. sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım nedir bu ilk öpüşme nedir problem' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir. feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur. in this page you can find information about xxxx. Copyrights of the articles are belong to their authors.
--spoiler--
sözlükte (önüme gelen ilk başlığı örnek veriyorum) akide şekeri yiyen hatuna at gibi yemesene demek gibi konulara tanım yaparken hala içerikte gerçeklik aramak saçmalamaktır.

(bkz: saçmalamak)
(bkz: saçma)
(bkz: bir moderatörün saçmalaması)
entry'mi tekrar canlandırırken, kendi hatalarını kabul etmiş moderatörlerdir. 1 nokta bile ekleyip, edit yapmadım o entryi ve tekrar canlandırdılar. bunun nedeni kendi yaptıkları saçmalığın farkına varmaları.

işte foto: görsel

işte entry: (#8338402)
yaptıkları iş saçma olan moderatörlerdir.
Semih i galatasaray a verin, enytryleri silmeyin.
Arada da bana karı bulun.