bugün

yapılan,yapanı görünce de tiksindiğim başlıklar. ironi yapacağım diye kıçını yırtanlar mı desem, olmayacak şeylere olura getirenleri mi desem...en iyisi hiç demiyim de açmıyım bayramlık ağazımı,kaçırmıyım tadımı gerçi kaçtı kaçacağı kadar da akşam akşam.
(bkz: başlık açmak)
(bkz: prim almak)
ayıptır. çünkü niye saçma sapan başlık giriyosun. bi kere yaptığın yanlış. başlığı nereye giriyosun. başlık dediğin açılır çünkü. bir de prim yaptırıyosun. nasıl yaptırılıyorsa artık. prim vermiyorlar başlığa, sen yaptırıyorsun. 1,5 porsiyon. ayıp yahu. düpedüz terbiyesizlik.
(bkz: bu memlekette gote got denir)
(bkz: beethoven i anlamak)**
simdi sacma sapan basliga entry yazsan basligin popularitesi artabilir,
baslik acip kendinin popularitesini artirabilirsin,
ama basligi hem sacma sapan acip hem prim yaptirip hem dertleniyosa..

ya da, offf..
ben de bilmiyorum yaa..
her gün ve hergün sözlükte karşılaşılan durum. eleştireceğim derken başlığın altının elli tane entry ile dolup tavan yapmasına neden olur. bilim adamları araştırmalarını sürdürüyor bu konuda.
bu başlığa entry girip okunurluğunu artırmaktır.
saçma bile olsa, söyleyecekleri içinde kalmasın düşüncesiyle yazmaktır. saçmalık kavramı da kişiden kişiye değişir tabii ki.
başlığın saçma olması insanın sinirlerini bozmadığı anlamına gelmiyor. her ne kadar bir şeyler yazılmamak istense de olmuyor. bir süre sonra insan kendini tutamıyor.
bir de bunun tribünlere oynayarak komplekslerinden arınmak isteyen tipleri vardır.
bunların prim yaptıklarını, sevildiklerini zanneden zavallıcık tipleri vardır hatta nick altları sanal sevgi pıtırcıklarının sanal sevgi entrycikleriyle sayfalar dolup taşar.

sözlükte beni çok seviyorlar diye sevinen asosyal tipler.
(bkz: yazık)
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar) *