bugün

zekaları ölçüsünde akla uygun olmayan yersiz konu başlıkları açabilen geri zekalı insanlar.
gerizekali baslik uretecini yalama yapmis gerzektir.

(bkz: oyle salak basliklar acmak ki sozlugun ebesinin titremesi)

ve hatta ;

(bkz: jupiterde ip atlayan sisko teyze)
(bkz: basliklarda gereksiz yere kuftretmek)
sözlüğün reklamı için ve sinirinden yerinden hoplayan yazarlar için bulunulmaz nimettir. kaybedilmesin, kaçırılmasın. açın saçma sapan başlıklar, karıştırın ortalığı. bunlarla yaşıyoruz biz.
kendini ukteye adamış olabilen insandır. gerçi ukte'de açılmayı bekleyen kaliteli terimler de var ama "niye bunlar seçilir ?" sorusu muammadır. bir de aklına gelen bütün absürt durumları sanal ortama dökmek isteyen cinsi vardır. onları, tezgahın arkasında görebilirsiniz.
laf olsun torba dolsun diye baslık acarlar.. yanı akıl vermek gıbı olmasın benım yetkım olsa bunların uyelıgını ıptal ederım. tabııkı her fıkre saygımız var lakın adam cıkıyor oyle bır baslık acıyor kı dıyorsun yanı su baslıgı acabılecek zekadakı adamın entry sını okumaya benım harcayacak vaktım yok. ama dıkkatlı bır okur degılsen tanıyamıyorsun bu kısıyı halıyle okuyorsun entry sını de ve zaman kaybedıyorsun da.. onun ıcın goruldugu yerde ımha edılmelerını talep edıyorum kı zaman ısrafına sebep olmasınlar.
hiç bir kanıtı olmadan sadece kendi eksik bilgisine dayanarak afedersiniz g.tünden element uyurarak başlık açan gerzek.bu gerzekler yaptıkları hatayı da kabul etmez saçma iddialarını sürdürmeye devam ederler.
o yoktur bu çoktur. ölüm yoktur, hayvan yoktur bunlar makettir falan diye kafa ziken yazardır. tavsiye; karşılık olarak entry yazılmaması ve direk eksi notu basıp hemen başka bir başlığa geçilmelidir.
(bkz: troll)
bir başlığın, altına girilmiş (girilecek) olan entry'lerin saçma sapan yerlere çekilmiş olması ve -kastî olsun olmasın- başlığı açan kişinin ahirette bundan sorumlu tutulacak olmasıdır. yazar tarafından anlatılmak istenen ile diğer yazarlar tarafından anlaşılan farklı olduğu ve insanı -inansa da inanmasa da- günaha sokacak yazıların yazılmış olması durumunda, başlık açan yazar da aynı günahtan faidelenecektir. dikkat edilmesi gereken bir mevzuu olup, hassas davranılmasını bizzat rica ediyorum.
arkadaş laf olsun torba dolsun başlık olsun entry dolsun mantiğı ile harekat eden bir yazar topluluğu arkadaş boyle bir başlık açılmış "salata sevmeyim insan" ne bu şimdi arkadaş başka işimiz yok salata sevmiyen insanlara kafa yoralim ne yapalim adam sevmiyor. başlık açma haklari elinden alinmalidir.
(bkz: bokunu yemek)
(bkz: hepimiz aynı bokuz)
aslında kendisinin mantıklı bir tanımı yoktur. komiklikler, şakalar falan yapar.
(bkz: issiz)
dillere destan başlıklardır.

(bkz: erkek yazarların ped markaları)

yazar burada vurduracağını belirtmiş.

(bkz: erkek yazarların boxer renkleri)

abazanım tazmanyalı boxerıma yapışabilirsin.

(bkz: sevgilisinin penisine kocabaş diyen kız)

bamya penisliyim ama kız arıyorum.

yazık la bunlarla çıkan kızlara...
helal olsun dediğim başlıklardır. kalite sel oldu aktı. bi de 'türk kızlarının ağzı bağırsak kokuyor' gibisinden bi başlık vardı. işte o var ya o yaratıcılığın geçmişini sikmişti. ona da helal olsun kim açtıysa.
(bkz: bayan yazarların iç çamaşırı markaları)

atak ve girişkenim renk menk fark etmez.
Am, gôt, meme.
sloganları: ''çok başlık, bol saçmalık.'' olan yazardır.
Gerzek ne kız adımızı da mı unuttun. Evet.
en azından sözlük için renk getirip sözlüğe bir şeyler katan gerzektir.
bu faydalı öz eleştiriyi yapan tüm gerzek arkadaşları medeni cesaretlerinden dolayı tebrik etmek istiyorum. *
tebrik eden üzücü ve alaycı tavra teşekkür eden gerzektir aynı zamanda. yine de en azından sözlük için bir şeyler üretiyor, uğraşıyor. hakkını vermek de gerekiyor.