bugün

saçma sapan, ota boka başlık açıp sol frame'i kirleten densiz yazarlardır. bir tanesi de kronik kuzu'dur.
(bkz: nick verelim de ortalık şenlensin)
saçma sapan başlık açan yazar varsa o başlığa saçma sapan entry giren yazar da vardır . alan razı veren razı durumu söz konusudur .*
(bkz: baslik sicayim derken altina sican yazar)
ne saçma sapan yazar, ne de saçma sapan başlık vardır.. sadece formata uyan ve uymayan başlıklar ve bunları açan yazarlar vardır, silinmemiş yayında olan başlıkların da seveni ve sevmeyeni bolca bulunur, bu tamamen bana göre sut onlara gore cukulata hesabı bir durumdur.
kime göre neye göre olduğu belli olmayan yazarlardır. ayrıca tamamen özgür yazarlardır. istedikleri gibi saçmalarlar, sözlük formatına uyduğu sürece. tek yapabileceğin şey eksilemektir, bir de içinden sayar durursun. var mı ötesi?
(bkz: saçma sapan başlık yoktur az vodka vardır)

böylede bi insanım...****
ben ben benim o. buradayım..
kayıt masası nerede?
şuan fazlasıyla çoğalmış hiç gereği olmayan, dalaşmak için gereksiz ve anlamsız başlık açan genelde kezban olan yazarlar.
boşa yazar olmuş yazarlar.
sol frame i rehin alan yazarlardır. nerde gereksiz nerde sex ile ilgili başlık var onları açan yazarlardır. eğleniyorlarsa devam etsinler ama eğlenmiyorlarsa derhal bu işi bırakmaları gerekir.
(bkz: dışkısını poposundan çıkaran insan) başlığını açan yazar bayrak tutanı olsa gerek.
(bkz: sözlük kızlarının whatsapp numaraları) diye başlık açan bile var. Whatsapp için ayrı numaramız olduğunu mu düşünüyor yoksa birilerinin oraya gerçekten cep telefonunu yazabileceğine mi inanıyor ben anlamadım onu.
sözlük yazarlarının dikkat çekmek amacıyla zırvalaması. dişe dokunur birşeyler yazabilme kapasitesi olmayanların kendini gösterme çabasıdır.

Birçoğu zamanını ak partiye laf atarak, doğruları saptırarak, insanlara hakaret ederek, müslümanlığı kötülemeye çalışarak geçiren yazarlardır.
(bkz: şekil a)
doğrudur. islam a ve iktidar partisine laf atarak rant sağlamaya çalışırlar.
ihraç edilmesi gereken yazarlardır.
IQ su yeterince gelişmemiş yazarlardır. Sözlüğü fuzuli işgal edip kaliteyi düşüren şahıslardır. Bunlara cevap yazanların da kendilerinden bir farkı yoktur.
Edit:
Yukarıda yazdıklarımı kötü oylayanların bu tür başlıklar açtığına şüphe yok.
Benim hakkımda konuşuyorlar efenim evet.
(#31496177).