bugün

saçlar siyah ise aşık eder.
genelde pembe ruj süren ve dudakları çok şişik olan kızlardır. ortam kızlarıdır. saçlarını poposuna kadar uzatan hanım hanımcık bir kız bulamazsınız.
genel olarak çok da hoş bulmadığım kızdır. (bkz: entry nick uyumu) (bkz: tuğçe gendigelen)
At gibi sikilmek istenen bayan turudur.
saçları kıvırcık ise çok uğraşıyordur.
babasının şampuan, bakım kremi almaktan altına don alamadığı kız ekolü.
saçlarını topuklarına kadar uzatıp evi süpürmek dolaylı yoldan elektrik ve enerji tasarrufu yapmak isteyen kızdır.
tarzı öyledir, saçlarını seviyordur.
saçlar düz olmalıdırdırdır. kıvırcıksa her an elektriklenip çarpabilirdir.
popo kapatma teknikleri.
Bakimliysa eger guzeldir tabi.
saçına jöle sürüp kuruduktan sonra götüne sokuyodur. Ayrıca güzel doggy yapılır. (bkz: saçından tutup tutup)
tuğçe gendidelen'dir.
(bkz: kezban)
Bazı kızlara hakikaten yakışandır. ama bazılarına hiç yakışmıyor.
erkekler uzun saç sever diyip uzatmıştır muhtemelen yoksa akıllı bir insanın saç uzatması mümkün degildir. bakımı cok ugraştırıcı olup genelde kırıklarla dolu saglıksız saçtır. veya yüzü çırkinse dikkati saçlara çekip prim yapmaya çalışandır.
niye bilmem, tek akıllısını görmediğim. saçma bir meseleye fazla mesai harcayan herkes gibi bir şeyler eksik demek ki. ebru yaşar, azeri kızı günel ve rapunzel ilk aklıma gelenler.
kendine eziyet eden kızdır. yıllarca upuzun saç kullandım bir gün ani bir kararla omzuma kadar kestirdim. hayatımdaki en iyi kararmış diyebilirim. kestirdikçe kestiresim geliyor. butch olmasam bari.
özet:kestirsin.
onunla besmelesiz iş yapılmaz.
Esmerse güzeldir dediğim kızdır.
kıvırcık veya dalgalı saçı yoksa güzel değildir. hatta büyük ihtimalle zannettiği gibi seksi de değildir.
hayatımda 1 kere saçımı omzuma kadar kestirdikten sonra hayatımın pişmanlığını yaşadım. kabardı şekilsizleşti kötü durdu. kısa saç da uzun saç da herkese yakışmıyor. herkes kendine yakışanı yapmalı. bakabildikten sonra uzun saç güzeldir. beline kadar uzatmak abartı olur tabi.
bir anda kısacık kestirebilme potansiyeline sahip kızdır.
bakımını yapabiliyorsa önünde saygıyla eğildiğim kızdır. biz saç uzattığımız zamanlarda 30 cm saça bakamıyorduk lan. harbi büyük iş.
dalgalı ve kızılsa o saclar cok begenılır bence.
edit: hayır bunun nesini eksiliyosun?
At saçlı diye tabir edilen kişi.