bugün

bitlenmiş olabilir.
Uzun saçtan sıkılmış olabilir. ille de üzgün, yaralı vb olması şart değil.
Kısa saç, kısa söz gibi özgürlüktür. Kendimden biliyorum.
ben istemiyorum aslında ama tüm kuaförlerin böyle bir saplantısı var nedense.

her defasında kırıklarını alıyorum sadece derler ve sonra bir bakarsın, arkası yok.

bir de üstüne ''o ne biçim whatsapp profili, ben öyle mi gönderdim seni burdan? git şimdi bu halinle adam gibi fotoğraf çek, değiştir allah aşkına'' diyerek gömerler insanı.

yemin ediyorum özellikle erkek kuaförler, bunun için ayrı ders mi alıyorlar bilmiyorum ama ben her defasında dilim tutulmuşçasına tek kelime edemiyorum karşılarında.

ve son olarak zamlı ödemeyi de yaptıktan sonra, moralin düzelsin diye geldiğin salondan, bin pişman ayrılırsın.
görsel
belimde olan saçlara kıyan benimdir.
edit: 3 numaradır.
güzelliğine güvenen kadınlardır, kimseden çekinmezler. hayranım kendilerine.
Müthiş bir şeydir. Çünkü büyük cesaret ister. Kısacık saçlıyım ve mutluyum.
görsel
Nefertiti gibi ince uzun bir boynu varsa çok yakışır.
eğer ki yaşadıkları yüzünden değil de kendine has bir kararla kesiyorsa aşırı özgüven sahibi ve güçlü birisidir. bu hayatta kolay kolay yılmaz.
Dolores O'Riordan.
kadınlar artık çalışıyor. çalışmasalarda bir ton sorumlulukları var. saç demek fazla mesai demek. bakamayacağın saçı uzatmanın bir anlamı olmadığı için en mantıklısı kısa kullanmak. ayrıca " kadın uzun saçlı olmalı" gibi bir dayatmaya "ben rahat olmak istiyorum, böyle de güzelim" diyebilmek her kadının harcı değil, özgüven istiyor. bu yüzden kısa saçlı kadınlar bana göre bir adım öndeler.
sorumlulukları vardır(ev, iş) bir de saçıyla uğraşamıyordur.

"kadın uzun saçlı olmalı" klişesine inanmıyor, kendini kısa saçlıyken daha güzel buluyordur.

ya da;

zaten söylenmiş ama üzgündür. hem de çok üzgün. ruhundaki yarayı saçıyla anlatmak istiyordur.
Hiç bi kadın saçlarına sebepsiz yere kıyamaz. Her kadın için farklı bi sebebi olmalı. Ulan biz bile saçımız biraz uzadığı zaman kafayı vurduramıyoruz sakalları kesemiyoruz. Vay arkadaş
Burnu güzel değilse bir daha düşünmesi gereken kadındır.

Lanet olsun ki burun önemli bir detay.
ve benimdir. Kısa saç muhteşem ve rahat erkekler işini biliyor.
bu yazıyı görüyorsan seni hala seviyorujm