bugün

yılda bir yaparim reset atmıs gibi oluyor daha guzel cikiyor cevrem bana yakıstırıyor yakıstırmasalarda sorun yok zaten.
Geçen sene yapmıştım öyle bir şey. Kısayken acaip rahat oluyor ama biraz uzamaya başlayınca enseyi fena yakıyor. Kısa olduğu için toplayamıyorsun da.
Neyse şu an saçlarım omuzlarıma geliyor çok şükür artık toplayabiliyorum bir daha o kadar kısa kestirir miyim, kestirmem herhal.
yakışmıyor, kadınsı gelmiyor.

genelde böyle söyleyince hemen antitez olarak birkaç görsel atılır ama kısa saçla bile güzel olabilen bir kız, uzun saçla daha da güzeldir.
Family Guy dizisinde lez şakalarına bolca maruz kalan kitle.
saçlarımı çok uzun zamandır baya kısa kullanıyordum, son 2 ay önce uzatmaya karar verdim ve cidden zor uzun saç kullanmak... uzun saç pişmanlıktır.
cinsiyetçi hanzoların uydurduğu tiptir. kim demiş erkeğin saçı kısa kadının ki uzundur diye. beyni gelişmemiş teresler.
(bkz: deniz tekin)

kim bilir canını kimler yaktı da güzelliğini feda etti.
kırgındır ama savaşmayı seçmiştir. bu onu güçlü yapandır. belkide mermisiz silahtır.
Eğer güzel bir gülüşü ve kumral saçları da varsa çok tatlı olan kızdır.
Iticinin dibidir.
Yasasin acik kumral duz uzun sacli kadinlar !
Minyon bir yüzü varsa ne bileyim minnacık bir burnu varsa o kadar çekici, o kadar seksi olur ki...

Kelimeler kifayetsiz şu an...
Güzel, kafa, bir incesi olan kızdır. Tüyden sarkıt küpe takar kırmızı tuborg içer. Drumandbass dinler. Dur lan yine flashback yaptım aq.
Yüzü güzel olan kızdır. Saça,makyaja,süse püse ihtiyacı yoktur. Doğal hali güzeldir.
Keşke kestirebilecek kadar güzel olsam 1 dakika düşünmezdim.
bide boyattiysa kominist olma ihtimali yuksektir ve vurduruyordur.
özgüvenli ve güzel bulduğum kızdır.
Bazı insanlara o kadar yakışıyor ki ben de yaptirmaliyim diye düşünüyorum ama ve lakin saliselik bisey bu, cok şükür.
arkadan kızmı erkekmi nasıl ayırt etçez. iğrenç ıykkk.
Bir zamanlar bendim bu. Hayatımın en rahat dönemiydi, tek kötü yanı herkesin beni lezbiyen sanmasıydı ilginç Bi şekilde.
karar vermesiyle gerçekleştirmesi arasında 1 günden fazla zaman geçmediği takdirde her kız bu kız olabilir. biraz düşündüğünde hiç mantıklı gelmiyor. fakat yaptırdıktan sonra pişman etmiyor.
o kadar rahat ki. mis.
benden yakışıklı oluyor bazıları.

bakın yakışıklı diyorum, güzel demiyorum..

bırakın saçlarınız belinizi kadar uzasın.

bırakın sevdiceğiniz saçınızı rahatça koklayabilip okyaşabilsin.
saçlarını erkek gibi kısacık kestirmeyi seven kızdır. saçını uzatan erkek oluyor da kestiren kız neden olmuyor?

kadın saçı uzun olur erkek saçı kısa olur genellemeniz ise toplum olgusundan başka bir şey değil kafanıza sokun şunu
iğrenç olur ne iticisi.
imrendiğim ama cesaret edemediğim.
Kimine yakisir Kimine yakismaz.
benim şuan öyle. Ve fazla rahat. itici mi bilemem ama kısa saçlarımı seviyorum.