bugün

Bakımına özen gösteren yakışıklı erkektir..
saçının orjinal renginden haz etmeyen erkektir. ılık olma ihtimali yüksektir.
Her yaz boyatmış gibi oluyo zaten.
Olmaması gereken birşeydir. O zaman yüzünü beğenmeyip farklı bit yüzle değiştirmeye benzer. Sana verileni reddetmektir.
Fasil : ZiNET BÖLÜMÜ
Konu : Hidab (Saç Boyama)
Ravi : ibnu Abbas
Hadis : (Saçlarına) kına yakmış bir adam gelmiştir. Hz. Peygamber (sav): "Bu ne güzel!" buyurup takdir etti. (Az sonra) kına ve ketem ile boyanmış biri geldi. "Bu evvelkinden de güzel!" buyurdu. Sonra (saçlarını) sarıya boyamış biri daha gelmişti ki: "Bu öbürlerinden de güzel!" buyurdu.
HadisNo : 2112

Fasil : ZiNET BÖLÜMÜ
Konu : Hidab (Saç Boyama)
Ravi : ibnu Ömer
Hadis : ibnu Ömer, rivayete göre, sakalını sufra denen sarı boya ile boyar ve derdi ki: "Ben, Resulullah (sav)ı gördüm, sakalını bununla boyamıştı, en çok sevdiği boya da bu idi. Bununla elbisesini boyadığı da olurdu." (Buhari ve Müslimde, Hz. Enes`ten gelen bir rivayette şöyle denir: Resulullah hiç saçını boyamadı. Çünkü ondaki beyazlar çok azdı. Başındaki akları saymak istesem sayabilirdim. Hz. Ebu Bekir ve Hz. Ömer (ra) saçlarını kına ve ketem ile boyarlardı.)
HadisNo : 2113

görüldüğü üzere dinen caizdir ve sıkıntı olmayan durumdur.
beyazı vardır.
niye kimse vurduruyordur dememiş lan, çok değişti buralar.
Makyaj yapanları da gördü bu gözler saç boyamak da neymiş. Yakışıyorsa boyanır ama doğallık önemli tabii.
ağda günleri sinirli olur. evet.
%60 beyaza rağmen direnen bizim gibi delikanlıların hatrına dönüyor bu dünya.
saçlarım dökülüyor ve cansızlaştı. berberim " abi yeni bir ürün geldi. organik boya. hem biraz canlılık ve hacim verir hem de daha gür gösterir " dedi. önce "yok ya ben boyatmam. o ne öyle kömür karası gibi olacam" dedimse de berber Israr etti. "korkma abi ibrahim tatlıses gibi çıkmasın bi iki ton " dedi. ben de kani geldim. ve boyattım. güzel doğal oldu. hatta öndeki bazı aklarım bile duruyo.
güncel Önemli Başlıklar