bugün

ensede efil efil rüzgar, sabah kalkınca tarama derdi yok oh insana kendini yaz ayları için rahat hissettiren tıraştır. lakiiin, ben gibi sap bir bünye için, hele boyunuz bir altmış beş bandında, kafanızda azıcık kocamansa ve bir arkadaşınız abi seni bir kızla tanıştıracağım dediyse kendinizi nemrut dağındaki kafa heykelleri gibi hissedersiniz, kafa var ama vucut yok gibi...
malesef herkese yakışmamaktadır. yakışmayan erkeğin denememesi gerekir.
çevremdekilerin bana oldukça yakıştırdığıdır. hoş tepkiler alıyorum.
(bkz: mis)
yakışıyorsa bir de yanında sakal ile yeme de yanında yat olabilecek saç türüdür.
Yaklaşık 2 hafta önce yaptığım hededir. Kıvırcık uzun saçlarımın artık rahatsızlık vermesinden sonra kafa derim 3 ay boyunca bol bol oksijen alabilecek.
Çoğu zaman gaza gelmektir ve üstünden zaman geçince isyan etmektir.
insanın yüzü gözü ortaya çıkıyor efendim.Gençler kusura bakmayın ama saçlarınız uzayıp gözlerinizin üzerine kadar gelince köpek yavrusuna benziyorsunuz.
gereksizdir.

neden mi? madem üçe vuracaksın neden berbere gidip 20 lira bayılcan?

al makineyi giriş kardeşim. hem bak nasıl stres atıyorsun.

yıllardır sinir stres yaptıkça alır makineyi girişirim saçlara. sizlere de tavsiyemdir.

vurdurmayın, vurun.
vallahi yapmak istiyorum. beni kel yapın. istiyorum bunu.
her yaz yaptıgım olaydır. ama bu yaz yapmayı düşünmüyorum. sakallarımla birlikte çok güzel bir tarz yakaladım. onu bozamam.
Tarz olmak isteyen erkekler için etkili ve ucuz bir yöntemdir.
Eğer yakışıklı iseniz o bile çok yakışıyor,ama değilseniz armut gibi olmanız kaçınılmaz son.
2 ay önce yaptığımdır. Gece kafamı yastığa nasıl koyduysam sabah kafamın üstünde saçma saçma dikilen saçları gördüğümde bugün yine yapacağımdır.
Erkeklere asla yakismayan modeldir. Ne kadar yakisikli olursan ol 3 numarada bitiksin. Garip gelebilir ama bazi bayanlara cok yakisiyor.
vurdurmak vurdukmaktır.

vurduruyordur.
Askere giden her erkeğin başına gelen durum.
Hayatımda ilk kez bugün yaptığım olay
Tam bununla ilgili düşünürken başlığını görmem ilginç
(bkz: paranormal olaylar)
Yakisana yakısıyor.
Biz at hirsizi gibi oluyoruz.
Birazdan yapacağım insanın içini ferahlatan şey.

Yaz geldi kirli sakalı koydun mu kaşa bir çizik çektim mi güneş gözlüğünüde taktım mı tamamdır.

Gelsin manitalar.
Hayaller Michael Scofield, hayatlar dalga marka su satan kaldırımcılar.
Sıfır yaptıran biri olarak. Kafa şekliyle barışık olan her erkeğe tavsiyemdir. Saç derdiniz kalmaz. Oh mis.
erkeklerin %90'ını sikime benzeten vurdurma olayı. türk erkeğinin kafa yapısına uygun değil.

saç 3 numara sakallar salık. oluyorsunuz tirrek beyler. genç adamsınız biraz saçınıza sakalınıza özen gösterin, janti olun.

yine de düşkünü olan vurdursun tabi. bana ne.
geçtiğimiz hafta yaptığım vurdurmadır kendisi..

sakalları da olaya dahil edince liseliye döndük ya neyse..

bidaa sakala dokuna siksinler..

yazın güzel oluyor ama efil efil oh mis..

güneş gözlüğü ve sakal olayıyla adeta mikemmel bir karışım oluyor evet.
Berberlerin kapalı olması sebebiyle olacak olandır. Evet.
güncel Önemli Başlıklar