bugün

bazı hanımların yaptığıdır. ama herkese yakışmaz.
Havalıdır.
Eğer güzel durursa tadından yenmez , eh birde 2 ayda bir boyaması var beğenmedin diyelim o saçı eski haline döndürmek için kaç ay boyunca kötü bir saçla dolaşacaksınız. Risk budur kumral candır.
bu aralar ciddi düşündüğümdür.
Bazılarına aşırı yakışıyo bazılarıysa çirkinlikten ölüyo olsun onlarada yazık.
her ay yaptığım eylem.
çok çabuk akıyor ama çevreden aldığım iltifatlar ve gözüme gelen güzelliği, "aman saçlarım yıpranırsa yıpransın, ne yapayım" dedirtiyor. kızıl güzel arkadaşlar.
(bkz: üniversite kızılı)
(bkz: türkü bar kızılı)
Mermer tenli kadınlara yakışan eylem.
Çok niyetlensem de kimse tavsiye etmiyor hem çok akıyormuş hem de yanıyormuş saç.
(bkz: aman aman kalsın).
tamamen çakmalıktır canım ve sanırım bana da bakın anlamına geliyor ..
ihanet kızılı olarak bilinir.
Sosyoloji, sanat tarihi veya takı tasarımı gibi myo okuyan kız saçına boyatmaktır.
An itibariyle yaptigim seydir. Yillarin acisi cikti.
saçları tiftik tiftik yapar,üniversiteye yeni başlamak yahut yaşım kırk ama ruhum genç diyor bana bu saç.

şimdi yalnıs anlasılmasın lise de sacımın onune ıkı tutam kırmızı attırıp lisenin en cool kızı oldugunu zanneden biri söylüyor bunu dinleyin.

renkli gözlü bembeyaz tenli elf kızı gibiyseniz hay hay yoksa yapmayın ombre iyidir iyi.
artık çok sıktı. eskiden güzeldi çünkü azdı ve sadece yakışan yapıyordu. şimdi her marjinal olmak isteyen yapıyor ve çoğuna da olmuyor.
Yakışmış ise kul köpek eder adamı , Yakışmamış ise çıplak gezsen bakmam bacım .
Saçımı boyattığımı fark ettiniz, burayı etkinleştirdini değil mi?
Çok güzel bir eylemdir. Kara kızlar yaptırmadıpı sürece kimse kızılın çekiciliğini inkar edemez.

Ombre yaptıracağım derken kazandibine dönen kızlar varken, kızıla, bakıra laf yapılmaz.
Üniversiteye başladım kızılı gibi cıvık bir kızıl değilse yakışır. Ha bir de bronz ve buğday tenlilere yakışmaz.
güncel Önemli Başlıklar