bugün

16 senelik berberim güzel bir model var aklımda dedi. Yaptığı model şu;

(img:#2244340)
en son askerdeyken yanları kestirdim 3 aydır makas vurdurmuyorum.
bir kere omzuma kadar kestim ondan sonra hiç uzatamadım saçımı. az birşey uzasa yine kesiyordum. saçım uzun olunca başımda büyük bir yük varmış gibi hissediyorum nedense. ama artık kesmicem tabi uzasınlar.
bir kere omzuma kadar kestim ondan sonra hiç uzatamadım saçımı. az birşey uzasa yine kesiyordum. saçım uzun olunca başımda büyük bir yük varmış gibi hissediyorum nedense. ama artık kesmicem tabi uzasınlar.
Ben öyle bir aptallık yaptım . Sizler yapmayın.:(((
şubat ayından beri berber yüzü görmedim, kısmetse yarına randevu aldım. aylar sonra saçlarımı kestireceğim için mutluyum.
1 buçuk yıldır yapmadığım şey.
arada bi gelip giden arzusu vardır ki bunun, ani kararlar çoğu zaman pişmanlıkla gelir.
Karantina yüzünden herkes kuaför oldu. Kendime kakül kestim düşünün.
Covid 19 nedeniyle 3 aydır traş olmuyordum. Bugün randevu alıp saçları kestirmek için her zamanki berberime gittim...

Üstüme poşet tarzı bişi örttüler, fırça falan kullanılmıyo, yüzün gözün kıl olunca pamukla temizliyolar...

Neyse saçı sakalı düzelttirdik, insana benzedik ama kasada şoke oldum... Her zaman 30 tl ye olduğum traş için 50 tl aldılar...

Corona burdan da bize geçirdi...
Yanlış modelle bir ilişkinin sonunu getirebilecek eylemdir.
- 30 günde bir, 3 numara.

( Sadece saçlar değil )

Ahanda fotoğrafım..

-;3 numara gizlar eglensin.
görsel
Rahatlatan aktivite. O saçlar yerlere döküldükçe eski siliniyor sanki. Ben de istiyorum kestireceğim ama vakti var. 2 aya inşallah.
klasik ama hayatımda köklü değişikler olduğunda yaptığımdır. kesilen saçlar hayatımdan çıkanları temsil eder, bir tür hoşçakal deme seremonisidir.
vazgeçiştir.
iyi gelir.
zaferdir.
26 yıldır her saçımı kestirdiğimde kendimi tipsiz hissediyorum. Sizde öyle hissediyor musunuz?
Dün yaptırdığım hede! Her defasında pişman oluyorum kestirdiğim için 1 kere ve her defasında salak bir berber (kuaför) bulup ona kestirdiğim iiin 1000 kere pişman oluyorum.
görsel
Bunu şöyle bırakayım
Bida yapmam dedigim. Iki kez kestirdim birinde beslemeye döndüm. Ikincisinde cok kisa kestirdim. Ikisi de uzuntuden ve boşluktan olsu. Bida uzulursem Saclarimi uzatcam rapunzele cevircem. Sıkıldıkça saçlarımı sevicem onları yapicam.
Şu an kestirmiş bulunmaktayım. Etraf bir farklı gözüktü gözüme. Böyle mutluluk hormonu salgılandı resmen.
hayatımın en doğru kararı. 19 yaşında bir cesaret saçları üç numara yaptım daha da kolay kolay uzatmam. bakım derdin yok, model derdin yok, sabah kalktığında biri stratosfere biri magmaya bakan saçlar yok. huzur be..
Saçları uzatma evresinde olduğumdan her hafta sonu yapmayı düşünüp yapamadığım eylem şimdilik arkadan toplanıyor da idare ediyorum bağlanmadan önce tam bir faciaydı şekle girmiyor zor bela girse bir rüzgarda tekrardan frankestaine dönüyordum
Yalnız uzadıkça dökülmeler de arttı bak yine düştü aklıma kim hortlattı lan başlığı.
Kanal tedavisinden daha korkutucudur.
Haftalardır erteliyorum. kötü olacak korkusu bir yana kuaför geyiği de itici geliyor.
Uzun saçla uğraşmaktan bıkanlar için Vahşetin çağrısı gibidir.

Yetti gari. Ucunda pişmanlık da olsa Bu hafta kestireceğim.
Rahatlama hissi verir.
Alemin gözü yaşlı mutemadiyen artık kısa saçlı.
Göt bel meme gibi erotik ölçüler vermeden saç uzunluğunun anlatılamadığı başlık.

berbere.
güncel Önemli Başlıklar