bugün

her gün aynı olmaktan sıkılmış farklılık isteyen ya da daha çok beğenileceğini düşünen kişi eylemidir..
genelde depresif zamanlarda radikal değişiklikler yapılsada, o dönem moda olan renk - örn: hürrem kızılı gibi- sevgilinin beğendiği saç rengi, arkadaş gazı, ya da kişisel istekler akabinde evde ya da kuaförde boyanır caanım saçlar..depresif zamanda boyatanlar genelde pişman olurlar.. ya da ten rengini dikkate almadan ille de şu renk olsun mallığıyla boyatılan saçlar -örn: esmer kadının sarışın olma isteği gibi- sıçmık gibi olabilir, dikkat edilmesi gerekir.. açıcılar saçlara zarar verir ve yıprık yıprık görünebilir..
(bkz: saça bok sürmek)
beyazı çıkmış bireyin beyazlarını kapamak için başvurduğu eylemdir. "değiştirmek" laf oyunudur.
sıkılan kadın davranışı. şu sıra acayip istiyorum ama anneciğimin 'saçlarını boyatırsan gece uyurken o saçlarını keserim' tehditlerinden korkuyorum.
kızların büyük bir olay olarak gördüğü ama saçlarını bir ton açık ya da bir ton koyu yaptıklarında kimsenin fark etmemesidir.
örn. esmer iken sarı renge bürünüp saçlarını taramakla gelişen eylemdir.
bu renk değiştirme işlemi sırasında kullanılan boyaların içinde bulunan amonyak nedeni ile bayan kuaförlerinin umumi tuvaletler gibi koktuğunu ve umumi tuvaletlerinde bayan kuaförleri gibi koktuğu söylenebilir.
Kafa karışıkken, üzgünken, sinirliyken asla yapılmaması gereken ama her ne hikmetse hep böyle dönemlerde gerçekleştirilen genelde de iğrenç sonuçlanan eylemdir. Adama iki saat aynaya baktırır kim bu aynadaki hıyar deyu.
bugün iki üç beyaz gördüm 26 yım daha ben. ırsi mi diye araştırma yaptım bilen yok kimden geldiyse bu gen iki elim yakasında. sanırım bundan 20 yıl sonra grimtrak bir beyaz olacak. 20 yıl az ya 30 olsa hiç fena olmaz. karizmatik bile durabilir.

edipüledit: yazar burada kendini teselli etti.

uyuzüledit: edemedi.
eleştirilmemesi gereken eylemdir, zira bazı kızlar doğal saçları daha açık renkken siyah sever.*
kuaförün gazına gelinmiştir bazen de.
Sıkılmış insan eylemidir. farklılık ruh halimi olumlu etkiliyor. yeni saç rengi Birkaç yaş daha genç gösteriyorsa bir de daha da mutlu ediyor. Ayğ çok güzel oldu *
Yapmak isteyip henüz yapmadığımdır.

Henuz hic boya değmemiş yıpranmamis saclari boyamak cok zor.
Tehlikelidir isin ucunda rezil olmak da vardir.
Deneme amacli once ombre veya balyaj yaptirip renk begenilirse sonra tum sac o renge boyatilabilir.
yillar sonra gecen ay yapmaya cesaret ettigimdir.
biraz mecburiyetten oldu ama güzel oldu.
canim gri saclarim.
bence hiç düşünmeden deneyin. ilk saçımı boyadığım renk kızıldı ve başarılı da olmuştu. risk almak lazım bazen.
30 senedir hiç saçlarını boyatmamış bir insan için çok zordur . şimdi saçlar beyazlamaya başlasa hangi renk yaptırırım hiç bilmiyorum.
Hiç kolay bir karar değil. Sonradan pişman olurum diye korkuyorum. Sanırım yıllardır kullandığım ombreli saçlarımdan bıktım. Hem de ne bıkma. Kahverengi düşünüyorum ama kuaföre varana kadar fikrim değişebilir bilmiyorum.
ben saçımın üst kısmını sarıya boyatmak istemiştim ancak boyatamamıştım.
kuşkusuz bu hafta sonu kırmızı kafa olacağım.
2 yıldır, saçlarımın sadece yarısını boyuyorum. Tuhaf bir şekilde doğal duruyor.
Arkadaşlar dertleriniz bile sıkıcı.
yakın zamanda tekrar yaptığımdır. saçlarım şu an simsiyah ve bayıldım. uzun zaman bu şekilde takılacağım sanırım.
güncel Önemli Başlıklar