bugün

kis aylarinin vazgecilmezi.

sac kurutma esnasinda makinenin ucunu kazagin -veya dileyenler icin pantolonun- icine sokarak kolaylikla yapilabilen eylem. henuz yapmamis olanlar icin boyle soyleyince garip gelebilir, ama degil. muthis bir sey. boyle banyodan ciktiginda elin ayagin buz tutmusken, bu meret seni 30 saniyede -gecici de olsa- sicacik yapiveriyor. henuz yapmamis olanlara siddetle tavsiye ederim. ancak garip bakislara maruz kalmamak icin yaparken yalniz olmaya dikkat ediniz.

ben yaptim oldu. valla bak.
genelde kış aylarında ve saç kurutma işini bitirdikten sonra yapılmaktadır. *
bornozla ulaşılamayan yerleri kurutamadığınızda imdadınıza yetişen bu makina, anlık kurtarıcınız olma yolunda herzaman bir adım öndedir. * *
sabahın körü saatlerinde okula gitmek için kalkmış ve evin o soğuk koridorlarında dolaşıyorsan, ani bir ısınma ihtiyacı hissediyorsan, ense bölümünden sokulan saç kurutma makinesi seni güne bağlayan yegane aparat olur.
birden boynundan kuyruk sokumuna doğru bir rahatlama ve esneme hissedersin, tüylerin diken diken olur.
işte ısındın ve güne hazırsın.
(bkz: saç kurutma makinesi ile ayak kurutmak)
küçükken yapardım ben bunu. banyodan sonra uykum gelirdi bi de böyle ısınarak iyice mayışırdım utanmasam ayakta uyuyacaktım.
(bkz: hey gidi eski günler)
çocukluğun pazar banyoları sonrası vazgeçilmezi. önceliği ayaklar alırdı hep.
Kış aylarında içine girdiğinizde sizi tirtir titreten buz gibi yatağınızıda saç kurutma makinanızla ısıtabilir. Sıcacık yatağın keyfini sürebilirsiniz.
ev sahibinin çok pinti olduğu ve haliyle kalorifer kazanını yaptırmadığı durumlarda başvurulan ısınma yöntemi. bu yöntemi uygulayan insanları tanıyan insanlar tanıyorum.
hava kaçırmayacak şekilde yorganın altına girmek ve yorganın bir ucundan içeri doğru saç kurutma makinası ile içeriyi ısıtmaktır. son derece güzel bir ısınma yöntemidir. (bkz: saç kurutma makinası ile yatağı ısıtmak)
(bkz: ancak bir ogrenci evinde olabilecek seyler)

elektrik faturasindaki düşük rakamlardan rahatsiz olup bir kaç hane daha ekleme isteğiyle de bağlaştirilir bu eylem.
(bkz: çaresizlik)
(bkz: Param yok ısınmaya laptopla giderim sıçmaya)*
güncel Önemli Başlıklar