bugün

öldürmeden süründüren, anlık zevk verse de uzun vadede hasar oluşturabilecek illet. tabii ki normalden fazla kaşıntıdan söz ediyorum. zaten saç deriniz normalden fazla kaşınıyorsa bilin ki kepeklenmeye, dökülmeye hatta seboreik dermatit'e kadar yolunuz var.
Gıcık olduğım bir olaydır sınavlarda çok olur kağıt saç dolar.
başlığı okuyunca elimi otomatik olarak kafama götürendir.
bitli miyim lan acaba sorusunu sordurur. içe bir kurt düşer. bu ne bohem hayattır ki kafada bit içte kurt.
(bkz: sözlükteki pis yazarlar)
strestendir.
Şampuanını değiştirmeyi düşünüp, fiyatların pahalı olduğunu görünce elini saçlarının arasına götürüp 'kameralara poz verirmiş gibi' kaşıntı'nın verdiği hazza kendini bırakmaktır.
uyku gelince olan.
öldürmez süründürür.
kepektir o başka bir şey değil

bundan şikayet eden sırt ve bel kaşıntısı yaşamamıştır , düşmanım bile olsa yaşamasın amk gerçekten ölümden beter

saliseler içinde vücudunuza binlerce iğne saplandığını ve bunların acıtmak yerine kaşındırdığını hayal edin , tabi bir de kaşıdıkça daha çok kaşındığını , ve bunun sırt gibi erişilmez bir yerde olduğunu

motora üstsüz binip (erkeğim amk) asfaltta 120 130 la kamyonlara makas ata ata gittim en son olduğunda , amk millet deli diye bakıyor bilmiyor ki kaşıntıdan kuduruyorum o rüzgarı yemezsem geçmiyor kaşıntısı

ha bu arada zyrtec ve deloday isimli iki ilaç kullanıyorum , kaşıntı gelmeden önce kullanmayı akıl ederseniz sıkıntı çekmezsiniz , aksi takdirde geçmiş olsun en az yarım saat tepinir durursunuz olduğunuz yerde , siz tepindikçe terlersiniz , terledikçe kaşıntınız artar öyle sarmal bir döngüdür bu.
hele kalabalık içindeyseniz aniden kendini hissettirdiğinde türlü türlü şekile girmek zorunda kalırsınız, saçınızı düzeltecekmiş gibi yapıp tırnaklarınızı adeta bir yırtıcı nidasıyla kafa derinize geçirirsiniz, o an için rahatlarsınız ama 5-10 saniye sonra başka bir köşede kendini belli eder.
arada bi sacini yikamayi dene.

kokusu buraya kadar geliyor.
Sarimsak surun antibiyotik etkisi vardir. Kafa derisinde mantar hastaligi varsa bire bir cozum.
Ulan bitlisinizdir kesin.
yok böyle bir çile. en çok gereğinden fazla sıcak ortamlarda beliriyor, birden saçlarınızı yolasınız geliyor. dolmuş ve otobüse binmemem için başlı başına bir sebep, güneşte de yürüyemiyorum birden ceryan ediyor. şuan kışın ortasında 5 dakika önce peydah olan kaşıntıyı gidermek için başımı ıslatıp pencereyi açtım. yok mu şu illeti gidermem için bir yol?
özellikle sac derisinin tepe kısmı inanılmaz kaşınıyor.
Kuru saç derisi ile alakalıdır.
eğer kelseniz ortamlarda yapamayacağınızdır. iki tel saçın var onları da rahat bırak ikazından korkarsınız. sırf böyle bir ikazı duymamak için ''iki tane saç var o da kaşınıyor'' diyerek geyiğini yaparsınız. (kimse gülmez.)
Yüksek ihtimal ile Seboreik Dermatitis denen sıkıntıdır ve climbazol içeren seboderm şampuanla sorun çözülebilir. Eczanede sanırım 25-30 lira arasında bir fiyatı var.
Bazı doktorların önerisi bu yönde. Dermatoloğa gidip kontrol ettirmekte fayda var.