bugün

insanın ihtiyacı ve parası varsa saç ektirmek mantıklı. sonuçta kendisini öyle mutlu hissediyorsa onu yapması normal.
Genç yaşta saç sorunu yaşayan insanlar için mantıklı.
saç ektirmek daha mantıklı. benim gibi takıntılı iseniz protez saç sizin için zulüm olabilir. Bir de, protez saç insanı çok değiştiriyor. Saç ekimi tavsiye ederim. Yakın bir zamanda saç ekimi düşünüyorum. istanbul'da saç ekimi için tavsiyelerinizi bekliyorum.
(bkz: yeni bir şampuan çıkmış)
saç ekimi sanıldığı gibi %100 çözüm değildir. hiç bir zaman bir kekonun saçı gibi saçın olmayacak. ekilen bölge etrafı dökülecek orada yine az bölge kalacak. bölgesel az bir dökülme varsa ve saçın siyah, kalın telli, kıvırcık saç ise etkili olur. düz, ince telli, açık renk saçın varsa faydasını görmeyeceksin. protezi konuşmaya bile gerek yok...
en iyi çözüm; bu durumu kabullenmektir. saçına yapacağın yatırımı kendine yap. o parayı ve zamanı eğitime harca. eğitim düzeyi yüksek ülkede kendine eğitim al. en sonunda bana dua edeceksin.
hiç bir yatırım insanın kendisine yaptığı yatırımdan daha değerli değildir. kültürlü insanın kültürlü eşi, arkadaşları olur. kültürsüz leş tiplerin kendileri gibi eşi dostu olur. kültürlü birisi cahil bir insanla anlaşamaz.
Benimkiler de dökülüyor ama ben ektirmem
Biraz daha dökülürse komple kazıtır sakal uzatır küpe takarım.
güncel Önemli Başlıklar