bugün

Sözde hepsi aynı işi görüyor ama hepside kimyasal.labaratuar ürünü.
Eşim doğal bıttım sabunu ve zeytinyağı sabunu kullanıyor. Ama doğal asıl yerlerinden getirip kullanıyor. işe yaradı gibi ama bilemedim.
at kılı şampuanı felan hikaye ağa. olay ( saç teli ) kafada bitiyor.
bunu kullanıyorum iyi gibi bitkiselmiş;

görsel
görsel

bayağı etkili.
babam yıllardır bioxcin kullanıyor açık konuşmak gerekirse de hiçbir işe yaramıyor.
sefgilisi kel olmasın isteyen bşr arkadaşın yardım çığlığı gibi geldi bana.
saç dökülmesini engelleyebilecek bir şampuan, veya saç çıkaracak ve saç kaybını önleyebilecek hiç bir ürün olamaz. bunlar genetik yapı ve hormonsal faktörlerden kaynaklı. dökülecek saçı kimse kafada tutamaz yane.
tamamen pazarlama stratejisi olarak satılan sıradan şampuanlardır.
mantıklı olarak düşündüğünüzde zaten böyle bir şeyin olması mümkün bile değil. saç dökülmesini sadece kadın hormonu takviyeli serumlar engeller. o da kullanıldığı sürece geçerlidir.
içeriği daha doğal, şampuan ya da sabunları tercih etmek yeterli.
Öyle bir şey yok çıkar onu aklından.
Erkek tipi sac dokulmesinin sampuanla duzelecek durumu yok. Dermatologist teshis koymali cunku sac derisi hastaligi da olabilir.
kullandığınız bitkisel bir şampuanın yanında her gün kafanıza belli aralıklarla masaj yaparak işe yaramasını sağlayacağınız şampuandır. kafada kan akışı olmazsa hiçbir şey işe yaramıyor.
Saçına Şampuan bulaştırmasın, sadece az miktarda sabun yeterli aslında. Kimyasalın her türlüsü zarar
ucuz olanların üstünde koparak dökülmelere etkilidir yazan şampuan cinsi.
güncel Önemli Başlıklar