bugün

bence buna sinirlenmeniz değil gülmeniz lazım. 3-5 tane malın yazdığı bir platformda kendini kanaat önderi, sevilen sayılan biri gibi gösterebilmek için bu kadar zahmete giriyorsa bırakın uğraşsın.

şurada yazan 17-18 yaşındaki çocuklar kadar bile karakteri oturmamış, ezik biriyse oturup biz mi derdine düşelim amk.
Hee o mu aman bu yaşlıları da aklım almıyo bu hayata tutunma aşkı nerden geliyo neyse ilgimi cekemdi ama madem o kadar feyki var arada beni övsün nazmiye şöyle süper yazıyo okudum böyle zekalı.
ortam çok gergin fuat abi.
görsel
Benim konuyla ilgili söyleyeceğim tek şey bir rica.

Allah rızası için yaptığınız imalardan birinde beni kastediyorsanız parantez içinde (serdarsl06) yazın. Ben geri zekalı olduğum için anlamıyorum. Potansiyel kavga güme gidiyor.

Konuyla ilgili başka istirhamım yok. Vardır belki de. Geri zekalılık işte.
biz buna " debe " lenmek diyoruz ve bunu akıl baliğ olmayan bebeler yapar genelilkle.
Ben de dahil burada herkesin kimden bahsedildiğini bildiğine Eminim.

Lakin burada şöyle bir durum var;
Gerek bahsedilen, gerek başka yazarlar özellikle diğerleriyle kavga ettiklerinde de bu yöntemi çok kullanıyorlar. Karşındakine bir şey yaz, fakelerinle artıla... karşındaki cevap verince fakelerinle eksile, kendini haklı çıkar... buradaki yazarların da çoğu gerizekalı olduğu için ‘çok artı oy alanı’ haklı görürler. Bunlar bu sözlükte yaşandı ve hala yaşanıyor...

Titanic emmiye de eleştirilerim var. Öküz ölünce ortaklık bozuluyor işte böyle. Bunları şimdi mi farkettin? Hadi farkettin, bırak kol kırılsın yen içinde kalsın. Yok içimde tutacağıma dışarı atayım diyorsan o zaman açık açık yazacaksın.
Bir şey daha... sen de zamanında fake hesaplarla seri eksilendiğinde yaygara kopardın. Demek ki senin de ‘karma hassasiyetin’ var.
Kaldı ki senin kopardığın yaygara nedeniyle çaylak iken eksi oy atamıyoruz. Hesabı hiç onaylanmayan çaylaklar eksi atamasın ama çaylak yapılan yazarlar eksi atabilmeli. Zall dangalağı yapamaz tabi bunu. Ama burada senin isteğin doğrultusunda biz Çaylak iken eksi oy atamıyoruz, bu da bir hak gaspıdır.

Son bir şey... biz herkese duymasını istediği lafları söylemedik, tribüne oynamadık. Eleştireceğimiz yerde babamızın oğlunu eleştirdik. Seni de çok eleştirdim.
Ama kötülük açık konuşandan değil tribüne oynayandan gelir. Onunla ilgili özeleştirini zaten yapmışsın.
Biz burada bir kız yazarla oynaşsak adımız çıkar. Ama bu sözlükte saygıdeğer diye geçinen kimi abilerin (senden bahsetmiyorum) ne boklar yediğini de en iyi biz biliyoruz.
Bizim tek suçumuz onlar gibi gizli gizli yapmamak galiba. Biz sözlük kızlarına seks teklifleri yapan evli barklı çok sözlük abileri gördük. işte onlara burada saygı duyulurken biz itin götüne sokuluruz. Gizli saklı iş yapmayı bilmiyoruz çünkü.

Neyse. Sikmişim debesini. Eksi alınca entry silen, başlıkta ilk 10 entrye giremeyince o başlığa yazmayanları da biliyoruz biz.
O yüzden onlara saygı duyan bize zaten duymasın amk. ihtiyacımız yok.
Ha bu sözlükte moderasyon gücü kullanmak istesem babasını da yapardım ama beraber oturduğum moderatör yanımda sözlüğe girdiğinde kafamı çevirmeyi, içeriğe bakmamayı tercih ettim.
Sikerim debesini. Benim tarzım bana yetiyor, seven böyle sevsin nefret eden böyle nefret etsin.

Daha çok yazılır da yazacak dermanım yok.
bu sözlükte debe yok. beğenilen entryler var. önce bunu bir aydınlatalım.
bu listeye girmeyi saplantı haline getirmiş arkadaşlar var. yetişkin insanların bu hırsını anlayamasam da mutlu oluyorlarsa yapsınlar. kime ne? ve laf aramızda evet bu arkadaş ve feykleri iyi yazıyor son zamanlarda. ha tarih ödevimde falan güvenip de kullanmazdım ancak okumakta fayda var.
beni rahatsız eden bu arkadaşın zamanında okuyup beğendiğim genç bir yazarı çok oylanıyor diye zorbalıkla buradan kaçırtması. hatta aynı şeyi bana da yapmıştı. ancak işte ben ergen olmadığım için kaçıp gitmeyeceğimi anladı. neyse konuyu dağıtmayayım şuraya 2015 yılında üye oldum. bu arkadaş bunu o zamandan beri yapıyor. şikayet eden vatandaş yeni mi fark etti? yoo.
kendinize dokunulmadığı sürece yağ, şeker, balsınız.
(bkz: imalı entrylerde isim vermeyen ibnetor)

isim ver amına koyim, isim! kim bu s*k kırığı kim, kim, kiiimmmm!!!
Utanç verici hede.
(bkz: neler dönmüş serhat ya)
Ya allah sizi napmasın okumicaz arkadaşlar aşkolar kendinizi de yırtsanız okumuyoruz kardeşim anaa zorla mı. He fingirfoşlar okuyodur birbirini onu ben bilemen.
aa titanik abi bu. pireye kızıp yorgan yakmak sana yakışıyor mu hiç titanik abi? hayır. evet.