bugün

Xx kromozomun en güzel en tatlı halidir. Nerde o eski Sayısalcı kızlar. O çarpan bölen fonksiyonun tersini eliyle alan kızlar nerde.
bak bölümümden biliyorum, bunlar iyi olmuyor ağa, en azından iyi olanları makine okumuyor, endüstriye veya metalurji malzemeye kayıyorlar...
Eliyle erini çarpıp bölecek yeri geldiğinde toplayacak kadındir.

Kız değil kadın diyeceksin hayvan.
Ganyan da denemesi gereken kızdır.
ilerde ölçü aletini alıp kısa devre testi yapacak kızdır. Cuma günü yanyanaydık biriyle de arkadaş o güzelim kızın eline yakışmıyor avometre.
Genelde sayısalcı bir erkekle evlenmek ister ki, çocukları zeki olsun..iki sayısalcı iyidir.
Çocuklarının zeki olmasını isteyen kızdır.

Zeki çocuk isteyen kızlar eklesin.

Ygs1 den en az 350 almak şartı.
Cool olurlar. Sozelci kızlar gibi civik olmazlar ama samimiyetsizdirler. Kemik gözlük takar başı dik yürürler. Ispanyol paça pantolon cok yakışır.
Sana vermez.
Minisini giyip tıbbiyeye de gider baretini takıp şantiyeye de. Meslek alanı geniştir.
Efendim.
tanışmak isterseniz neden sayısal anlatsana biraz diye giriş yapın, kesin cevap veriyorlar.
sayısalcıyı çıkar ben.

bu şakaydı.* biyoloji ağırlıklı sayısalcı olmakla birlikte biyolojik zımbırtıları açıklayabilecek kadar fizik ve kimyaya da hakimim. ama geçen sınavda fark ettim matematik geometri rip..
Eline erkek eli değmemiş kızdır. Atarlıdır.
"birlikte integral alırız"dan sonra okumayı bıraktım.
Kafayı sıyırmış oluyorlar.
ders çalışmayı seven kızlardır.
lisede vardı bi tane. sınıfının EN guzeli. altın oran iç acı dış açı kültür vs vs mükemmeldi. allah senin kıymetini bilene yar etsin seni.
Her hafta itina ile sayısal oynayan kızdır. Qumarbaz qız.

Boşuna oynama hep akapelilere çıkıyor.
Sayısalcı kızsanız liselisinizdir.

Gidin ders çalışın yavrum haydi. bekleme yapma ticariii.
güncel Önemli Başlıklar