bugün

(bkz: orospuya sikiş öğretmek)
ayara delalettir.
ülkemizde ki eğitim sistemi göz önünde bulundurulduğunda baştan kural hatası yapılan eylemdir. yani şöyle ki, bir insan lise de sözelci oluyorsa bilki anguttur. çok nadir rastlanır ideal peşinde koşup sözelci olana. yani bu sayısalcı delikanlımız da hemen yabana atılmış onu farkettim, edebiyatçı olabilir neden olmasın? ama bu kızımız doğru düzgün türkçe konuşamadığı ve ayna karşısında saçmasalak pozlar verdiği aynı zamanda beyni 0.134555555555 gram olduğu için anlamayacaktır. iyisimi davul dengi dengine çalsın.
(bkz: sayısalcı erkeğin dilci kıza oral yapması)

ne mülayim adamdım lan bana bile böyle bakınız verdirdi bu başlık!!
ne her sözelci edebiyat okur , ne her sayısalcı mühendis olan konuşmadan bi haber bi öküzdür..memlekette dandik üniversitelerin dandik işletme iktisat mezunları değil karı kız , iş peşinde mecnun olurken odtü mühendislik ya da cerrahpaşa tıp mezunu adam gider ülkenin en hoş hatunlarını kaldırır..
bu entry çok kötülenecek biliyorum..çünkü memleketin yarısı işletme turizm otelcilik vs. okuyor..iyi güzel be arkadaşım da , bu da benim iddiamı kanıtlamıyor mu? biri derse ki , ee okul ya da bölüm senin hayatın mı karakterin mi diye "büyük ihtimalle" değil derim..peki bunu diyecek adam , mühendisler otuzbircidir , tıpçılar ağda yapmaz gibi klişelerle karşındakini yargılayan adamın ta kendisi değil mi?! öyle..o zaman evet , karakteri bölüm belirler..o bölümlerden de sayısalcılar havada karada (avukat / ceo hariç) karı kız iş bahsini kazanır..geride kalanlara su içip , master yapmak kalır..
ironidir.
--spoiler--
kızı derinden etkiler. beklenmedik bir sürprizdir.
--spoiler--
blacks on blondes gibi bir şeydir.
güncel Önemli Başlıklar