bugün

sayisal sonuclari aciklanirken, unutuldugu farkedilen durumdur. * rakamlar tek tek okunurken yukselen sinir katsayisi katlanmakta olsa gerek. kimsenin basina gelmemesi dilegiyle.
en mantıklı intihar sebebi olan durum.
ligde kalmak için bir puana ihtiyacı olan bir takımın ligin son maçında son 10 dakikaya 3-0 önde girmişken maçı 4-3 kaybedip ligden düşmesi gibi bir hayıflanmaya yol açacak durum olsa gerektir.
en azindan kuponu yatirmak icin verilecek para cepte kalmistir. * *
(bkz: evlerden ırak)
hayatın ne kadar .oktan olduğunu malesef yine çok .oktan bir yolla öğrenmiş olmaktır. *
(bkz: tuh amortiyi bi rakamla kacirdim)
canımız sağolsun, bir dahaki sefere inşallah diyerek üzerine bir bardak soğuk su içilmesi tavsiye edilen pozisyon ya da
(bkz: ölmek istiyorum)
sayısal loto oynamak yerine altılı ganyan oynayıp parayı vurmuş insandır.
sürekli öğürüp kusamamakla aynı etkiyi yaratır bünyede.
intihar etme ya da delirme sebebi. özellikle 7 yıldır aynı kolonu oynayıp da en fazla 3 tutturanlar için. *
müstehzi gülümseme..
turk geyik tarihinine daha yeni yeni sirayet etmiş olan söylemdir. bu söylemin başka versiyonlar 'altili tutturdum ama yatirmadim, altilida 5'te kaldim, bir zamanlar dedeme buralari dönümü 30 kurustan satmaya calismamişlar almamiş bak simdi ne para yapti, gibi zimbirtilardir. velhasil kelam bu tip laga luganın dondugu yerler siddetle kaciniz olmadi söyleyenlerin kafasina siciniz.
"gökten ... yağsa, başımıza ... düşer" lafının söylenmesi suretiyle, kafaya huni geçirilip döne döne koşmaya sebebiyet verecek hadisedir.
1 başka versiyonu da 1 trilyon ikramiyenin verildiği zamanda 7 milyon insanla aynı altı rakamı işaretlemek olabilir.