bugün

fakirleştikçe daha çok oynamak istediğiniz şans oyunu (bkz: umut fakirin ekmeğidir)
bir türlü çıkmayan şans şeysi.*
3 kez devreden ve bu akşam büyük ikramiyesinin 6.5 trilyon olacağı tahmin edilen oyun. 8-15-25-30-31-42 çıkarsa bir de, işlem tamam olacak.
kazıklama mercii.
daha bir tane tanıdığım 3'ten daha fazla tutturamadı.
oynamayın valla yalan.
16 kasım 1996 da şimdiki 50 bin lira (o zaman 50 milyar)ile başlamıştır ve o hafta 1 kişiye çıkmıştır o sayılar ise 5-15-27-32-34-47 dir işte o yıldan beri aynı sayıları oynarım ama umudumu kaybetmem... ne de olsa haftaya bende.
ilk defa cumartesi günü oynadığım ve 3 tutturduğum şans oyunudur, bunu işaret kabul edip las vegas'a gidiyorum.
ramazanın ilk günü hemde cuma. niyetlenmişim cumaya gidiyorum. yolumda tin tin yürürken pıt die birşey düştü kafama. bi baktım bok. kuş sıçmış kafama. bu kuş talih kuşundan başkası olamaz dedim ve hemen gittim sayısal oynamaya. 6 kolon oynadım ve heyecanla beklemeye başladım.ve 6 yı tutturdum ama yatay olarak değil dikey olarak. *
milli piyango idaresinin haftada bir kez olmak üzere cumartesi günleri çekilişini yaptığı, 6/49 'lu logosu bulunan, en çok rağbet gören şans oyunu. 49 sayıdan 6 numara tahmin edilir; 4 bilene kadar ikramiye verilir.
16 ocak 2010 itibariyle haftaya devreden.
bugün yine sayıların çekilişi olacak ortalama 1 milyon 300 bin tl verecek şans oyunu. şu anda bir kolonu 50 kuruş. elimdeki bazı kuponlara baktım da #6888610
03.04.1999 da kolonu 100.000 tl
13.05.2000 de kolonu 150.000 tl
11.08.2001 de kolonu 200.000 tl
14.12.2002 de kolonu 250.000 tl
12.07.2003 de kolonu 300.000 tl imiş hey gidi yıllar hey akıp gidiyor.
5 tutturup 6 yı ıskalayınca dünyayı zehir ettiren şans oyunu. ( tek rakamla 1.3 milyonu kaçırırsın. 1 ay kadar dünyayla irtibatın kesilir. kafayı yersin. ulen 2 sene oldu hala her bayi önünden geçişte midem bulanıyor.)
her hafta sevindirdiği 3-5 kişi ile birlikte binlerce kişinin hayallerini yıkan şans oyunudur.
5 ile 6 arasındaki farkın ne kadar büyük olduğunu gösteren hede.
para karşılığında umut ve hayal veren şans oyunudur. cumartesi olsa da oynasaktır. ikramiye bize çıksa da pazartesi işe gitmesektir.
bu hafta çekilişinde 8 kişi 6 tutturmuştur.
yıllar önce oynamayı bıraktıgım adı şans oyunu ama şansını göremediğim oyundur. geçen gün gördügüm bir rüya ile binbir umutla bu gün tam kolon oynadığım fakat koskoca kolanda sadece bir tanesinde 42 rakamını tutturdugum umutlarımın içine sıçan oyundur.
bu hafta çekilişinde 8 kişi 6 tutturmuştur ve o tutan birisi de benimdir. **
ilk defa böyle bir şey görüyorum.
Ulan aynı sayıları 8 kişinin tutturma olasılığı ne ola ki?
bu hafta yine hayallerimin amına koyan şans oyunu.

o değil de, 7, 10, 11, 15, 16, 20 nasıl bir çekiliş sonucudur lan?
yıllar sonra bugün 4 kolon oynadığım gereksiz oyundur. *
kupon bedeli 10 kuruş zamlanarak 60 kuruş olan şans oyunu.
15-16-30-36-42-49 bu haftanın sonuçları.
bu aksam bende gencler haberiniz ola. ruyamda gordum.
kazanamıyacağımı bile bile oynarım her seferinde ki öyle de olmuştur. daha hiçbir şey kazanamadım. ama sonuçlar açıklanana kadar geçen sürede kurduğum hayallerin tadı çok başkadır. ne biliyim lan bi değişik oluyo. kazansam daha başka tabi ama...
büyük ikramiye çıkması durumunda ev,otomobil,iphone,ipad,ipod almayı,tatile çıkmayı ve yurtdışında gezmeyi düşlediğim oyundur.
güncel Önemli Başlıklar