bugün

biraz düşünelim, işimiz yok nasıl olsa ki bu başlığa bakıyoruz.

önce kaç farklı oynanabilir bakalım.
ilk sayı 49 farklı sayı olabilir.
ikincisi 48

10068347520 bu oynayabileceğiniz toplam seçenek. yani bu kadar kolon oynayınca kesinlikle 6 tutturuyorsunuz.

tabi bir çok da beş-dört ve üç tutturacaksınız bütün ihtimalleri oynayınca.

beş için;
beş için..
hmm..

bir anda şöle bi düşündüm de kurtarmıyor olm hesaplamaya gerek yok. siz gidin adam akıllı bir kolon aynayın yeter.
lisede bir muhabbette bu sayisal loto nasil oluyor sorusuna kizin birinin "ya rakam iste" diye cevap vererek bizi yardigi diyalogu aklima getirir.
(bkz: yarak)
(bkz: am)
aramızda kalsın;

bu oyundan para koparmak istiyorsanız 25'den büyük rakamlardan en fazla 2 tane oynayın. hatta bence hepsini 0-25 arasından oynarsanır daha güzel olur.
önce; (#2497032)

aramızda kalsın da o entrydeki yazdıklarım bazen göt ediyor kendimi bile. adi sayısal dalga mı geçiyor ne?
15.12.2007 tarihli çekilişin sonuçları:23-26-31-35-37-44.
devretmiştir.
Oynarken parama acıdığım, çıkmayacağını bile bile kendimi alıkoyamadığım şans oyunu. Ayrıca hayatımın geri kalanını zengin olarak geçirme ümidimin bağlı olduğu tek dayanağım.
26 ocak 08 tarihli çekiliş sonuçları: 12-13-18-32-41-49 dur.

6 yı iki kişi tutturmuş 1.7 milyon ytl almıştır. kendilerini tebrik ederiz. *
(bkz: uludağ sözlük şans oyunları servisi)
devletin kendi eliyle yürüttüğü resmi şans oyunu.
bu hafta şahsıma vurmuş oyundur.

(bkz: sözlük beni zengin ettin lan allahsız)

edit: devretmiş lan sözlük. haftaya artık.

(bkz: gitti bizim lahmacun fırını)
tüm türkiyede bu hafta kazanmaya en çok benim yaklaştığım oyundur. devretmesi ise üzüntümü silmiş hatta sevinçten dolayı beni benden almıştır .gözümü çil çil altınlar eurolar,bonolar,faizler bürümüştür.umudum artmış,arsızlığım tavan yapmıştır hadi hayırlısı.
herhangi bir rasgele sayı ile 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6'nın çıkma olasılığının aynı olduğu umut tacirliği.
bu hafta 3, 449,000 ytl devretmiştir kazanan arkadaşa 6 ytl katkıda bulundum güle güle harcasın nasıl olsa bana çıkmayacak. *
bu hafta 6 bilen 1 vatandaşımız tam tamına 6 milyon ytl kazanmıştır.
her hafta kazananlara küfür ettigim şans oyunu.
aynı zamanda şayet bir gün kazanırsam yiyicegim küfür sayısını hesaplayamadıgım şans oyunu.
*
bu hafta tek kişinin 6 milyon ytl yi götürmesine, üstelik o kişinin çankaya gibi zengin bir muhitte olmasına sinir olduğum şans oyunu. * *
bir nevi kumar olsa da kaç milyon kişinin küçük miktarda parasını, birkaç kişinin işine yarar şekilde toplanmasını sağladığı için, sosyal yardımlara, eğitime, aktarılan payda önemli bir yeri olduğu için, yararlı bulduğum ve verdiğim paraya hiç acımadığım şans oyunu aynı zamanda. diğerlerinden * farkı her hafta insanlara hayal kurabilme fırsatı vermesidir. zira kimse o kupon parasıyla o kadar hayal kuramazdı. ihtimal mi? ihtimal.. hayal kurmak için yeter de artar bile.
her hafta umutların satın alındığı oyundur.
bu hafta devretmiş olan talih oyunu.
bu hafta 3 kişi tarafından tutturulan şans oyunudur.
devletin iyi kazançlarındandır.
bu haftaki çekiliş sonucu, 5, 15, 32, 35, 41, 45 sayılarını tahmin eden üç talihliye 1 milyon 132 bin 55 YTL 35'er ykr kazandıran şans oyunu.

haftanın talihlileri Adana-Merkez, izmir-Karşıyaka ve izmir-Bergama'dan imiş. bu yerleşim yerleri dışında bulunanlar kuponlarını yırtıp dağılabilirler.
toplam ikramiye 3'e bölündüğünden mütevellit az para kazandığım oyun olmuştur bu hafta. hepsini ben almalıydım halbuki ulan.

(bkz: herkese benden çay)
(bkz: bardaklar altın kaplama olsun kamil)
sayısal lotoyu tutturma ihtimalimiz bir uçak kazasında ölme ihtimalimizle denkmiş.
ulan ben uçağa bile binmiyorum, boşuna oynamayalım bari artık.
bu hafta bana çıkarsa size söz veriyorum sözlüğe kreş yaptırıcam. bir de dışarıya çardak..
oynayanların, kazanan kişiye kendi üstlerine düşen ikramiye paylarını yatırdığı düşük olasılıklı şans oyunu.
fakir insanın tek zengin olma umududur. okumak, çalışmak, kendini geliştirmek vb. kavramlara vakit ayırmak yerine böyle şeylere kafa yorarlar bu acınası fakir insanlar.
bırakınız 6 bilmeyi, 2 sayı bile yan yana getirilemeyen şans oyunu. yazdığınız 6 rakamın çıkma olasılığı düşük ama; ya çıkarsa?
güncel Önemli Başlıklar