bugün

Şöyle yürümediler be. Domestik bacıma helal olsun.
Açıktan yürüyor. Maaşallah diyelim.
Siz bi çay için artık.
Olaylar karışık gibi. ksksksksk
olm bu ne anlar la aşktan meşkten. çayını kekini verin akşama kadar yazsın.
tüüüüü bana da artı vermiş.
ayıptır abi adam adama yürür mü, arama beni bir daha.
hepiniz benim olacaksınız ulen 1!1!!11!

görsel
Bence adam evli kızlar. şansınıza küsün.
adam evli ve 2 çocuk babası, hiç komik değil rahat bırakın.
Açık oylama sonucu gelinlik hazırlanıyor ise ve kaçırmayı açık oylanınca noluyor amk.

Gelinlik mi hazırlasın yoksa bohçasını hazırlayıp cam dibinde mi beklesin bu kızcağız ne yapsın gibson?

Bir yazara sesleniştir.
Evli adamlara alenen ve ısrarla asılan arsız kadınlar adına utanıyorum.
çok sıkıldık artık gibson bu ateşi söndürmeli. çift vurup tek saymalı.
bir yazarın rumuzunun önüne "sayın" hitabı gelmesi çok güzel. müthiş bir seviye bence. harika.

öte yandan evlilik, kaçırma olaylarını ben bilmem. inşallah kendi aranızda halledersiniz. şahit falan da yazılmak istemiyorum açıkçası. buraya yazıp dikkat çekmeyecektim aslında ama tutamadım kendimi.
Vazgeçecek gibi durmuyor bu yazar. Evlenin artık.
Anayı karıştırma lan.
küfür eder gibi tanım yapıyor.
Haber edin de bari çeyreğimizi alalım.

(bkz: swh)
düş panpa buna gibson. daha iyisinimi bulacaksın.
8-9 senedir bu otlaktayim, eskimedin, degismedin. seninle oturup bir raki masasi kurmak sart artik sayin gibson.
https://www.uludagsozluk.com/e/42526928/
Dedem yaşına hürmetim var ama yanılıyorsun. AKP, haşa, Allah'ın yeryüzündeki temsilcisi mi de ona küfredenleri Müslüman değil diye yaftalayabiliyoruz? Aynı şekilde chp'yi destekleyen herkes dinsiz mi? Bu genellemelerle hiçbir yere varamayız. Yapma lütfen dursun amca.
lan ne oluyor burada gene derken seymour kardesimin entrysini gördüm. şu kafası gidik amca gene düşmüş din düşmanı bilmem ne diye. dayı allah ile kul arasına girme kim musluman kim değil senin haddine değil karar vermek. öyle hırlı ile hırsız ile yol tutup müslümanım diyenlerden çekiyor hem dinimiz hem ülke. var git yoluna millete ana avrat küfür eden tipler peygamber soyundan zannetmesinler kendilerini. önce kul hakki yememeyi yedirmemeyi öğren sonra din alimi olursun gene..
Demek özel mesajı kapatmış kızlara hmm..
Arkadaşlar bu ortam koltuk isteme ortamı değil. Siz yanlış gelmişsiniz. Burası mel kardeşime yürüme ortamı.

Herkes yerini yurdunu bilsin.
güncel Önemli Başlıklar