bugün

chp'li ibb başkanı ekrem imamoğlu açıklaması.

(bkz: selahattin demirtaş ın kürdistan açıklaması)
Sadece ekşinin yazarları değil yanlarında aktrollerinide getirmiş olması... 1500 yıllık olayı neden entrylersin ?
Ben de beğeniyorum.
tabi beğenirsin lan neden beğenmeyesin. seninde cenazeni kaldırmaya az kaldı.

https://www.facebook.com/...8/videos/1220656605516111
Kürt partisi chp tabikide beğenir başka ne yapcaktı yaa.
Bunu Ekrem imamoğlu deyince "ooowww helal olsun başkanıma, adam 800bin fark attı, aktroller ağlıyor" falan filan ama ersin korkut "başkent Amed" deyince, "vatan hainiiiii, Atatürk düşmanıııı!" Falan filan, hadi ordan.
ibb başkanı ekrem imamoğlu tarafından dile getirilmiş söylemdir...
Giydiği babetlerin hakkını veren bir Kürt milliyetçisinin sözleri ve ya düşüncesi olabilir.
istanbul belediyesinin başındaki zat tarafından söylenmiş söz. yazıklar olsun.
ekrem imamoğlu'nun ilk seçimi kazandığında hemen çıkıp yaptığı konuşmada dile getirdiği söylem.

mazbatası alınınca ve seçim tekrarı olacağı kararı çıkınca, canan kaftancıoğlu ve ekibini geri plana çekmiş, uzun süre bu isimden bahsetmemiştir. ama sığır seçmen bu söylemlere rağmen yine oy vermiştir bu adama. 1 yıl içinde azalarak bitti, 4 yıl da yasal olarak bekleyecek, istanbul'a verdiği zararı düzeltmek için bir 18 yıl daha çalışmak zorunda kalacağız.
bir mekrem mimamoğlu beyanı.
ibb nin geçici çakma başkanı ekremin tarihe utanç vesikası olarak giren unutulmaz sözleridir.
istanbulun yarısı da beğeniyor.
bir ekrem imamoğlu beyanatıdır. evet.
chp zihniyetinin oy için her şeyi beğenebileceğini gösteren inanılmaz gerçektir.

chp den bunuda gördük evet..
çünkü adamın bir çizgisi var.
Bunlar geçmişte yanlış olan olan bir sayın ifadesini yıllardır dillerine destan edenler değil mi?
Bunu dile dolamıyor akp işte arada baya fark var, sayın lafını dile dolayıp eleştirip, sayın diyen kişiyi alkışlayan zihniyetten de bu beklenir zaten.
bizde sizin cizginizi begeniyoruz isikli baskanim! dolayisiylan da brez demirtas'in. biji ekrem, biji demirtas ayol!
(bkz: sakin olun atatürk dediğimde her şeyi unutacaklar)
görsel
daha başlangıç olan cümle. hdp nin yüzde 12 oyu boşuna imamoğlu na gitmedi. il genel meclisinin ilk toplantısını göreceksiniz kaç hdp li var.
https://youtu.be/-8eGPQ6c6PA

Demirtaş’ın seçim öncesi cezaevinden gönderdiği sandığa gidin çağrısının kendisini mutlu ettiğini ifade eden imamoğlu’nun sözleri şöyle:

”Sayın Demirtaş’ın gerçekten de barışçıl, uzlaşmacı ve evrensel değerleri öne çıkaran dili vardı. Bundan da çok mutluluk duydum. Hatta kendi adıma bunun Türkiye için bir fırsat olabileceğini ve birçok duvarı yıkabileceğini de dile getirdim. Bugün de hala aynı kanaatteyim. O dilin geçerli olduğu bu ülkede çok daha mutlu olabileceğimizi görüyorum. Bu bağlamda böyle siyasi bir çizgisi olan bir insanın benim hakkımda pozitif bir şey söylemesi elbette beni mutlu etmiştir. Tabi bu söylem seçmende ne kadar etkili olur, olmaz bu benim tespit edebileceğim bir şey değil. Ama elbette beni mutlu etmiştir.”